Etiketler:
  1. nilaygonenc

nilaygonenc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saçımı nasıl boyadım?!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında nilaygonenc tarafından paylaşıldı.

Hafta sonu saçlarımı boyadım. Yalnız boyamı değiştirdiğim için yeni bir boyaya tereddütüm vardı, Migros'ta gördüğüm Tints of Nature organik boyasını aldım. İçinde amonyak olmadığını okuduğum için denemek istedim. Sizce nasıl olmuş rengi, resmimi ekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0
Saçımı nasıl boyadım?! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarımı nasıl kullanmalıyım

Saçlarımı nasıl kullanmalıyım

kalın telli saçlar için modeller saçın parlak görünmesi için ne yapmalı saçların parlaması ne yapmalı kalın telli saç modelleri saçın parlaması Saçlarınızla ilgili yaşadığınız birçok problemin çözümleri burada... 1- Saçlarımı çok uzun zamandan bu yana hep kısa kullanıyorum. Değişiklik için çok fazla alternatifim olmadığını biliyorum. Yine de kısa saçı farklı şekillerde kullanmanın yolları...
  2. saçlar nasıl ışıldar?

saçlar nasıl ışıldar?

Saçlarınız ışıltısıyla göz kamaştırsın..Nasıl mı?:) Güneşin boyalı saçta olumsuz etkileri olduğundan saçınızı boyatmak için tatil sonrasını tercih edin. Parlaklığı ve ışıltıyı geri kazanın! Güneş ışınlarının rengini soldurup, tüm canlılığını aldığı saçlarınıza, uygun bir bakımla parlaklığını ve ışıltısınız geri kazandırmanız mümkün. - Güneşin boyalı saçta olumsuz etkileri olduğundan saçınızı...
  3. saçımı nasıl uzattım ?

saçımı nasıl uzattım ?

entele saç bakım losyonu entele losyonu kullanımı saç bakım nasıl kullanılır nasıl kullanılır Size formülümü vermeden önce bu formülü kullanmaya nasıl başladığımı anlatmak istiyorum. Bundan 4 ay önce kuaföre gittim. Amacım sadece uçlarındaki kırıkları aldırmaktı. Şunuda belirteyim saçlarım iç çamaşırımın 3-4 santim aşağısı boyundaydı. Gittim ve özellikle saç boyumla oynanmamasını sadece...
  4. İbrahim Tatlısesin son yeni hali saçlarını boyadı şarkı söyledi

İbrahim Tatlısesin son yeni hali saçlarını boyadı şarkı söyledi

ibrahim tatlıses son hali ibrahim tatlıses yeni hali ibrahim tatlıses saçlarını boyadı ibrahim tatlıses yeni şarkıları fotoları haberleri burada arkadaşlar. Uğradığı silahlı saldırıdan sonra, bir süre hastanede tedavi gören İbrahim Tatlıses, sağlık durumu haberlerinden sonra Ayşegül Yıldız'la evlenmesiyle gündeme gelmişti. İbrahim Tatlıses Yılbaşında sahnede olurmu diyen hayranlarını...
  5. saçlarımı siyaha boyadım ama begenmedim

saçlarımı siyaha boyadım ama begenmedim

saçlarımı dün mavi-siyaha boyadım ama hiç begenmedim akıtmaya calıstım akıyo ama bnm kurtulmam lazım.... actırma işi cok masraflı lkolestonun yoğun renk acıcısıyla açtırsam sorun olumru

Sayfayı Paylaş