1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlara örgüden taç nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

saçlarıma örgüden taç yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim görseliniz yada videon u zvar mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

saçlara örgüden taç nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

takı modelleri ve yapılışları kolye modelleri ve yapılışları saç örgü video takı yapılışı uzun kolye Kendi takı tasarımını yapmaya meraklı olan tüm hanımlar için çok şık saç örgüsünden yapılmış kolye modelini ayrıca kolyemizin yapılışını sizlerle paylaşıyorum Şıklığınızı tamamlamada aksesuarların etkisi çok önemli. Basit bir kıyafeti uygun bir aksesuarla son derece şık hale getirebilirsiniz....
  2. Cornrow (Ters Balıksırtı) Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Cornrow (Ters Balıksırtı) Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

ikili balık sırtı nasıl örülür ters balık sırtı nasıl örülür cornrow yapılır ters örgü tekniği video cornrow saç örgüsü, saç örgüsü teknikleri, zenci saç örgüleri, ters balıksırtı, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Çocukluğumuzda annelerimize yaşımız ilerlediğinde kuaförlere çeşitli şekillerde saç ördürürüz.Şimdi videoda izleyeceğiniz model,genelde...
  3. Kılçık Saç Örgüsü Modeli Nasıl Yapılır? (Videolu)

Kılçık Saç Örgüsü Modeli Nasıl Yapılır? (Videolu)

kılçık saç örgüsü kılçık saç örgüsü nasıl örülür örgü modeli örgü modelleri nasıl yapılır kılçık saç örgüsü, saç modeli, nasıl örülür, nasıl yapılır, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Kılçık saç örgüsü modelini bilmeyenler için öğretici bir video ekliyorum..Buyrun.. http://www.youtube.com/watch?v=-3C65V2T848&feature=related
  4. Saç Örgüsünden Taç Yapımı

Saç Örgüsünden Taç Yapımı

saçlara örgüden taç nasıl yapılır saç örgüsünden taç yapımı ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç güzelliği hepimiz için çok önemlidir melekler :) Saç bakımı yanında saçlarımıza verdiğimiz modellerle kıyafetimizi tamamlarız. Uzun saç modelleri içinde en kullanışlılarının başında, saçlarımızın önümüze düşmemesini sağlayan saç örgüsünden taç yapımı gelir. Sizin de saçlarınız uzunsa ve şöyle...
  5. İki Şişle Saç Örgülü Patik Nasıl Yapılır?

İki Şişle Saç Örgülü Patik Nasıl Yapılır?

İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı anlatımlı Havalar soğuk melekler :) Eskiler ne demiş, ayağını sıcak tut, başını serin. Biz de bu soğuk havalarda ayaklarınızı sıcacık tutacak, hem de gözünüze hitap edecek bir patik modeli paylaşıyoruz :) Yapılışı Öncelikle Patiğe elli ilmek atarak başlayın. beş haraşo iki düz iki ters altı düz...

Sayfayı Paylaş