Saçlardaki Beyazları Gizlemenin Yepyeni Yolu

MeLOo

MeLOo

Daimi Üye
Üye
Saçlardaki Beyazları Gizlemenin Yepyeni Yolu
Saçlardaki beyazları gizlemenin yepyeni yolu..Hollywood’da özellikle 40′lı yaşlarının üzerindeki kadınlarınçok tercih ettiği yepyeni bir akım var…Bu yöntem güzellik kusuru gibi görünsede aslında saçlardaki,beyazları kapatmanın en iyi yöntemi…Madonna, Jennifer Aniston, Elle McPherson, Gwyneth Paltrow be daha birçok Hollywood aktrisi saçlarındaki beyazları gizlemek için bu yeni yönteme baş vuruyor.
Özellikle sarı saçlara sahip olan bayanların saç diplerini siyah bıraktıklarını görürsünüz ve büyük ihtimalle dip boyalarının geldiğini düşünürsünüz ama durum hiçte öyle değil..Artık bu durum dünyanın en popüler saç modellerinden biri.
Bu yöntem için ihtiyacınız olan malzeme ince bir saç boyama fırçası. Saçlarınızı tarakla ayırarak, sadece dip kısımlarını boyamalısınız. Ne kadar boyamanız gerektiğine saçınızdaki beyaz miktarına bakarak kendiniz karar verebilirsiniz. Saç diplerinizi boyadıktan sonra sakın taramayın, aksi halde boya her yerinize bulaşabilir. Biraz bekletip, yıkadıktan sonra ise, işlem tamam. :mendil:
 
Üst