Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )
1 haftada 20 cm saç uzatma, sinameki saç sinameki otu saç bemiks ampul bemiks ampül ampul fiyatı
Kızlar bu formül bir kuaförün formülü kendiside kullanıyormuş ve müşterileride uyguluyormuş,çok doğal bir yöntemmiş.:D Uzama başlaması hızla 1 aydan sonra belli oluyormuş.Belki denemek istersiniz ve sizinde işinize yarar diye sizlerle paylaşmak istedim:)Buyrunuz melekler:)

1 haftada 20 cm saç uzatma.jpg

Malzemeler:
Sinemaki otu,badem yağı,bemiks ampül ve su
( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz,bemiks ampül de eczanelerde satılıyor,b vitaminin ampül şeklinde olanı 3.5 tl fln ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma).
Hazırlanışı:

1 tutam sinemakiyi bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın ve sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra yıkanın,haftada 1 uygulanacak..

1 haftada 20 ca saç uzatma hızlı saç uzatma yöntemi.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim saçım zaten uzun arkadaşımın saçlarıyla başı dertte onun için faydalı olacağını düşünüyorum ilk fırsatta ona söleyeceğim denemesi için güzel paylaşım için teşekkürler

Canım süper paylaşımmış valla.hemen kağıt kalem aldım yazdım..paylaşım için ellerine sağlık...

:)

Bu formülü bugün raslantı sonu farkettim, hemen denedim :) fakat saçta hoş olmayan bir koku bırakıyor ,artık sonuca ulaşıncaya kadar katlanıcaz :) saçlarım omuzlarımdan sarkıyor şuanda,bakalım ağustos da belimize kadar uzayacak mı :)))

Geri