Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlarım 3 senedir aynı boyda yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

canlarım ters giden bişi var saçlarım uzamıyo yardım edermisiniz ne yapmalıyım bunalıma girdim

2. yardimci olayimm ;)

yardimci olayimm ;) Forum Okuru

Size bu konuda yardimci olur mu bilmiyorum ama ben cok faydasini gordum restorex diye bi sampuan var biz markette bulabiliyruz onu dene derim cok cok faydali ben kullaniyorum ...

saçlarım 3 senedir aynı boyda yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarım koyu sarı turuncu gibi kapatmam lazım yardım edin lütfen...

saçlarım koyu sarı turuncu gibi kapatmam lazım yardım edin lütfen...

saçlarım turuncu oldu koyu sarı saçım turuncu oldu sarı saç rengi koleston manyetik kahve arkadaslar benim saçlarım siyahtı bende 2 yıl aradan sonra geçtiğimiz pazartesi açtım saçlarımı evde ama sonuç koyu sarı turuncu gibi bişi oldu.. bense bakır istiyordum ama simdi vazgeçtim ve koyu kahve mi yoksa loreal casting serisinden bitter çikolataya mı boyasam..işin kötü yanı casting serisi çabuk...
  2. saclarim yandi yardim edin :(((

saclarim yandi yardim edin :(((

Arkadaslar merhaba Ben kahverengi saclarimi sariya cevirmek icin rofle yaptirmaya gittim, once tamamen acildi ve 3 hafta sonra rofle yapildi. Sonuc lastik gibi uzayan cansiz banyoda yumusayan olu gibi sari saclar, gercekten cok hemde cok pismanim, belimdeki saclarimi küt kadar kestirdim, saclarimin diplerinden yeni siyah saclar cikiyor ama psikolojimi oyle bozduki bu durum artik gece gunduz...
  3. 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyo adetimde gecikme var bu gün üçüncü günüm adet yaklaşık 10 gündür gögüs uçlarında bi hassasiyet oluştu ve normaldede akıntım vardır ama bu aralar daha fazla hiç rüya görmem ama 4 gündür üstüste rüyalar görüyorum belimde ağrı var allahım kafayı yicem yardımcı olurmusunuz test alıp her ay test yaptırmaktan bıktım korkuyprum test yapmaya :( :18:
  4. saçlarım çok dökülüyor yardım edin :(

saçlarım çok dökülüyor yardım edin :(

Saçlarım sanki tutam tutam elime geliyor. Artık taramaya korkuyorum.Hele de banyoda suyla akıp gidiyor.Ne yapabilirim ? :(

Sayfayı Paylaş