Saçlarım küllü sarı bal köpüğü yapmak istiyorum

• Konbuyu başlatan voilabalköpüğü
  • Başlangıç tarihi
V

voilabalköpüğü

Forum Okuru
Saçlarım küllü sarı bal köpüğü yapmak istiyorum

Voila saç boyası bal köpüğü melek kadınlar voila saç boyası forum'da.​

Saçlarım küllü sarı arkadaşlar ben bal köpüğü yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur. Kendim de açık tenliyim esmer değilim. Küllü sarı çok açık durdu sanki pek alışamadım hafif sarı ve çok açık olmayan bal köpüğü gibi bir renk istiyorum. Aslında kendim mi boyasam bu boya üzerine tutar mı diye de merak ediyorum. Voila saç boyası bal köpüğünü küllü sarı üzerine direkt uygulasam nasıl olur sizce?

Merhaba
Bal köpüğü benim de beğendiğim bir saç tonu. Özellikle kumral saç tonları içinde olan bal köpüğü açık tona sahiptir. Ama bal köpüğü saç rengini öyle kolay tam tonunu elde etmek biraz zor olabilir evde kendiniz yaparsanız. Hele ki saçınızda boya varsa daha zor olur. Saç renginiz açık kumrallarda küllü kumral da dahil buna bu tonlarda ise tutturmak belki biraz daha kolay. Ama tam tutturabilir misiniz bunun garantisini maalesef veremeyiz. Denemek gerekiyor aslında. Kendi saç renginiz olduğunda daha kolay elde edilebilir renk tonu. Koyu saç renklerinde tutması daha güçtür. İmkansıza yakındır diyebilirim. Yani dediğim gibi bazı kişiler bal köpüğü denemesini 1 hafta sonra tekrar aynı boya ile boyayarak tutturmaya çalışmış ama işte saç tonu çok etkili burada da. Tutar tutmaz bunun garantisi yok hanımlar. Voila ile deneyebilirsiniz evde saçlarınızı boyamayı deneme yanılma yolunu tercih edecek ya da kuaföre gidip istediğiniz tonu şıp diye elde edeceksiniz.

Aşağıda sizin için ya da merak edenler için ''bal köpüğü saç modası'' görselleri ile birlikte paylaştım. Merak edenler inceleyebilir arkadaşlar.

Geri