Saçlarım lastiklesti buna ne iyi gelir?

F

Foolla

Forum Okuru
Saçlarım lastiklesti buna ne iyi gelir?

Lastikleşen saça ne iyi gelir melek kadınlar kulübü lastikleşen saç çözüm forum'da.​

Saçlarımı evde kendim boyayım dedim açıcıyı sanırım çok uzun süre tuttuğum için maalesef şu an ağlamak üzereyim ama saçlarım lastiklesti. Lastikleşen saça ne iyi gelir arkadaşlar çok kötü durumdayım gerçekten bir çözüm verin bana. Daha önce benim gibi böyle bir şey başına gelen var mı anneler uyutmadınız saçlarınız yeniden kendi sağlığına kavuştu mu lütfen fikirlerinize ihtiyacım var.

Merhabalar
Lastikleşen saça ne iyi gelir sorunuza cevap ben özellikle orijinal organik zeytinyağı ve bal öneriyorum ikisini karıştırıp lastikleşen saçlarınıza banyo öncesi kür uygulayabilirsiniz. Biliyorsunuz ki zeytinyağı zaten saçı besleyen bir şey ama dediğim gibi orijinal ev yapımı zeytinyağı olması çok önemli. Aynı zamanda eczaneden alabileceğiniz bemiks evigen ve bepanthen ampul ile bir karışım hazırlayarak saçınıza direkt olarak uygulayabilirsiniz bu saçınıza bakım yapacağı gibi yıpranmış saçı da onaracaktır.

Saç sorunlarından biri de saçların yanması maalesef. Mutlaka başına gelen vardır diye düşünüyorum ve hemen aşağıdan "boyadan yanan saclarim nasıl düzelir" konumuzu inceleyerek saç yanması konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Geri