Etiketler:
  1. bitaneyim61

bitaneyim61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

saclarım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında bitaneyim61 tarafından paylaşıldı.

selam melekler...ben palette il1 le sacımı actım üzerinede 2 kez loreal castingin bal köpüğü rengini sürdüm cok güzel oldu sacım dogal dalgalı oldugundan... ama saclarım yıprandı galiba eskısı gibi bakımlı degil cevredende farkediliyorr.saclarım yandı.ne yapmam gerekıyor caresı varmı fikri olanlar acil yardımm lütfenn

2. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bunun nesi duyuru canım.bence hemen kuaföre gitmelisin..

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    Konu dert köşesi bölümüne taşınmıştır...

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    bence de kuaföre gitmelisin en iyi yardımı orda görürsün

5. Küçük gelin

Küçük gelin Forum Okuru

Kuaför saçına napsın bacımm saçlarına bi süre fön boya vs. şeyler yapma dinlendir biraz saç kremleri flan kullan çok tarama

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bencede sacina dokunma boy fön vs vs kuaföre git sana güzel bi kur versin

7. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    boyamayı genelde kuaförde tavsiye ederim canım ama şuan hemen yanıklar uçlarındaysa güzelce kestir,kafana göre boyama :D ve kremle bakım yaparak kuaför tavsiyesiyle uygulama yap.Kökü sende tekrar çıkacaktır fakat bu üstüste saç boyamayı sakın deneme birdaha.

saclarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınızı yolmayın

Saçlarınızı yolmayın

Sağlıklı saçların sırrı, elbette ki bakımlı olmaktan geçiyor. Çünkü çevre faktörleri, güneş ışınları, sürekli fön veya uygun olmayan şampuan kullanımı, saçları yıpratarak sağlıksızlaşmalarına ve canlılıklarını kaybetmelerine yol açıyor. Gür, ışıl ışıl parlayan güzel saçlara sahip olmak herkesin arzusu. Ancak maalesef herkes bu konuda aynı şansa sahip değil. Saç dökülmesi, elektriklenmesi,...
  2. Saçlarınızı Konuşturun

Saçlarınızı Konuşturun

Her bayan bakımlı göz kamaştıran saçlara sahip olmak ister...Bazılarının bunun için özel bir çaba göstermesine gerek yoktur saçları genetik olarak hacimli ve çok bakımlıdır...Ama pek çoğumuzun saçları ne kadar uğraşırsak uğraşalım hacimli görünmez... Saçlarınız istediğini gibi hacimli ve havalı olsun göz kamaştırsın istiyorsanız birde bu önerileri deneyin melekler :tik: - Saçlarınızın...
  3. Saçlara mayonez

Saçlara mayonez

saça mayonez maskesi mayonezle saç bakımı saclara mayonez saça iyi gelirmi Güneş saçlarımızı kuruttu: Yaz sonuna yaklaşırken saçlarımızın sıcağa dayanacak hali kalmadı. Kimisi dökülüyor, uçları kırık, kuru, cansız bizden yardım bekliyorlar. Aşağıdaki maske, her tür saça gayet iyi gelir. Derin nem sağlar, kuru ve hasar görmüş saçları onarır, ışıl ışıl parlatır... Mayonezin içindeki yumurta...
  4. pırıltılı saçlar

pırıltılı saçlar

badem yağı saça nasıl uygulanmalı saç kalınlaştıran bitkiler Parlak ve Canlı Saçlara Sahip Olmak bütün bayanların ve erkeklerin en çok istediği şeydir. Saçlarımız güzelliğimizin en önemli tamamlayıcısıdır. Herkes parlak canlı saçlara sahip olmak ister. Unutulmamalıyız ki ancak sağlıklı saçlar canlı ve parlaktır. En önemlisi saç tipinizi bilmek Normal saçlar: Parlak, canlı, sağlıklı...
  5. saç

saç

saçım koyun yünü gibi kendim kestim bitarafı yamuk bitarafı uzun çok kötü kabarık kırık dolu iğren. napıcam

Sayfayı Paylaş