Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim? artık bıktım bu siyahtan yaz gelmeden değişim istiyorum

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz, siyaha boyalı saçları ancak işinde hakikaten uzman bir kuaför açabilir evde yapacağınız işlemlerde saçınızı kaybedebilirsiniz yada saçlarınızda yeşerme olacaktır bu konuda uzman bir elden yardım almak en akıllıcası olacaktır :tik:

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde SaÇ Boyama

Evde SaÇ Boyama

Her kadın aynaya baktığında kendinde bir değişiklik görmek ister. Bunun da en kolay yolu saç rengini değiştirmektir. Ancak çalışan kadınlar için kuaförde zaman harcamak, bir başka zamandan çalmak anlamına geldiği için çoğu kez böylesi değişiklikler arka plana atılır. Bu nedenle artık her gün daha fazla kadın gerek zamandan ve paradan tasarruf etmek, gerekse sadece denemek amacıyla saçını evde...
  2. evde saç boyama

evde saç boyama

Her kadın aynaya baktığında kendinde bir değişiklik görmek ister. Bunun da en kolay yolu saç rengini değiştirmektir. Ancak çalışan kadınlar için kuaförde zaman harcamak, bir başka zamandan çalmak anlamına geldiği için çoğu kez böylesi değişiklikler arka plana atılır. Bu nedenle artık her gün daha fazla kadın gerek zamandan ve paradan tasarruf etmek, gerekse sadece denemek amacıyla saçını...
  3. Evde saç boyama teknikleri var mı

Evde saç boyama teknikleri var mı

Evimde saçımı boyamak istiyorum, bunun kolay bir yolu yada tekniği var mı kızlar. Siz nasıl boyama yapıyorsunuz. Benim maddi durumum iyi değil ve ben kuaföre gidemiyorum. Neyi nasıl yapmalıyım ? Hangi boyaları kullanıyorsunuz ? Nelere dikkat ediyorsunuz ? Bunun bir tekniği var mı ? Sizler boyadığınızda güzel oluyor mu ? Hoş olmasada mecburen boyuyorum ama eksik bişeyler var diye düşünüyorum....
  4. Eşim evi terk etti. Boşanma davası açabilir miyim?

Eşim evi terk etti. Boşanma davası açabilir miyim?

eşim evi terk etti boşanma davası açabilir miyim,terk eden eşe boşanma davası açılır mı,terk eden eşe ne zaman boşanma davası açılır,eşim beni terk etti ne yapmalıyım,terk eden eş için hukusal süre nasıl işler, Eşinize dön çağrısı yapın.Ama 4 aylık süre geçmesi ile bu dön çağrısını yapın. Siz dön çağrısını yaptığınızda 2 aylık süre içinde geri dönmezse de kusurlu kendisi olur ve terk...
  5. böğürtlen siyahı saç rengini deneyenler

böğürtlen siyahı saç rengini deneyenler

selamlar böğürtlen siyahı saç rengini kullanan ve deneyen varsa nasıl memnunmusunuz kullananlar hangi markanın saç boyası ile saçlarınızı boyadınız

Sayfayı Paylaş