Saçlarımızı Sağlıklı Uzatan Mucize Formül var mı

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Saçlarımızı Sağlıklı Uzatan Mucize Formül var mı
Selam kızlar ben saçlarımın çabucak uzamasını istiyorum ve sizden de Saçları Sağlıklı Uzatan Mucize Formül varsa benimle bu sayfadan bir zahmet paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden çok tşkler.

Saç dökülmelerinin en önemli sebeperinden biri dengesiz beslenmekdir.Doğru ve dengeli beslenerek saç sağlığınızın daha iyi olmasını sağlıyabilirsiniz ve saçlarınızın dökülmelerini engeliyebilirsiniz..Bunun için sizlere evinizde rahatlıkla uyguluyabileceğiniz Mucize bir saç formülü...

Turpu rendeleyin ve 4 bardak suyla birlikte 20 dakika kadar kaynatın.Ardından turpların posasını süzün.Suyunu bir kaba ayırıp soğumaya bırakın.Turp suyu soğuduktan sonra, ihtiyacınız kadar olan suyu ayırın.Geri kalanını bir kavanoza koyup buzdolabında 3 gün saklayıp kullanabilirsiniz.Ayırdığınız suyun içine 1 yumurta kırın, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ekleyin.İyice karıştırıp, masaj yaparak saçınıza yedirin.Ardından saçınızı streç film ile sarın 1-2 saat bekletin.Daha sonra ılık, dayanabilirseniz soğuk suyla yıkayın.Ardından şampuan ve saç kreminizi uygulayın.Bu kürü haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.Saçlarınızın kısa zamanda, çok çabuk uzadığını göreceksiniz.

Geri