saçlarımmmmmmm

S

sarı lale

Forum Okuru
saçlarımmmmmmm
selamlar bayanlar.Ben yeni üyeyim bir şey danışmak için üye oldum foruma.Saçlarım fena durumda kür uygulayıp saatlerce bekletmek istemiyorum daha pratik bir yöntem arıyorum aklımdaki soruların cevaplarını maalesef başka forumda ve internette bulamadım.Şampuanın içine bitkisel veya değil badem+hint+çam terebentin+bepanthen+evigen konulur mu bir zararı olur mu saçlarıma? yapan deneyen uygulayan veya fikrini söylemek isteyen herkesten cevap bekliyorum.şimdiden teşşekkürler ve sevgiler :)

merhaba canım.mesela benim saçlarım yağlı olduğu için korkuyodum ama zeytinyağı badem yağı kürü yapmıştım yine buradan öğrendiğim birşeydi iyi de geldi hemen kalınlaşmadı telleri ama canlandılar hemen.sen bekletmek istemiyomuşsun senin aklındakine yakın şampuanımın içine bemiks çam terebentin ve badem yağı koydum parlattı onlarda iyi geliyo yani ama hint ve diğer e vitaminleri nasıl etki eder bilemem saçtan saça da değişebiliyomuş öyle bişey de var :)

şampuanın içine mutlaka 1 yemek kaşığı bal koy bu da benim uyguladığım ve faydasını gördüğüm bir uygulama

Geri