1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçların geç uzama nedenleri neler uzamıyor kafayı yiyecem ha

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahu üç aydır ölçüyorum bakıyorum saçlarım bir turlu uzamıyor. saçların geç uzama nedenleri nelerdir yada hızlı uzaması için öneriler var mı ince ve zayıf bir saç şeklim var arkadaşlarım yani şekil değilde dip :) Yardımcı olun bana ya maske yada kür önerileriniz varsa sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

saçların geç uzama nedenleri neler uzamıyor kafayı yiyecem ha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlar neden geç uzar

saçlar neden geç uzar

çocuklarda saç uzaması saç neden geç uzar bebeklerde uzamaması bebeklerin saçı ne zaman uzar bebeklerin saçları ne zaman Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi faktörlere bağlı olarak saç uzamasında yavaşlama olasıdır. Saç köklerinin beslenmesini bozan durumlarda da saç uzaması yavaşlar. Sigara yine damaraları büzücü etkisi ile kan dolaşımını bozan ve besinlerin, oksijenin...
  2. saçım uzamıyor ne yapmalıyım

saçım uzamıyor ne yapmalıyım

saçım uzamıyor saçlarım uzamıyor ne yapmalıyım saçım ne yapmalıyım saçım uzamıyor ne yapmalıyım
  3. Kafada yağ bezesi neden olur

Kafada yağ bezesi neden olur

Kafada yağ bezesi neden olur Mweerhaba beyler bayanlar Kafada yağ bezesi neden olur bu konuda yardımınıza ihtiyacım vAR
  4. Saçlarım Neden Geç Uzuyor ?

Saçlarım Neden Geç Uzuyor ?

saçlarım uzamıyor saçlarım uzamıyor saçlarım uzamıyor ne yapmalıyım Bir değişiklik olsun dediniz ve saçınızı kestirdiniz, ama o ne, pişman mı oldunuz melekler? Uzasın diye bekliyorsunuz ama bir türlü uzamıyor, bin pişmansınız. :) Aslında saçlarınız uzuyor melekler, ancak uzamasını geciktiren bazı nedenler olabilir. Makalemizi bir okuyun bakalım, saçlarınız neden uzamıyor olabilir ? Saç...
  5. Saçların Uzama Süresi Nedir?

Saçların Uzama Süresi Nedir?

bu konu saçların uzama süresi hakkında bilgilere yer vermektedir. Bayanların saçları bir nevi onların en önemli aksesuarıdır diyebiliriz. Bazı bayanlar kısa saçlı olmayı tercih ederken bazıları da uzun saçlı olmayı eder. Bazen bayanlar imaj değiştirmek için saçlarını kestirir ve bunun sonucun da pişmanlık yaşayabilirler. Saçlarını tekrar uzatmak isteyen bayanların en sık sorduğu sorulardan...

Sayfayı Paylaş