Saçlarınız 3 ayda omzunuzdan belinize kadar

arkadaşlar benimde saçlarım kısaydı bunu yaptım 3 ay boyunca fakat pek bi etkisi olmadı hele bele kadar hiç uzamadı çok az uzadı

kızlar havuçla sac maskesi aynı zamanda da normal sekilde havuc tüketin.bide her dustan sonra sac diplerinize soguk dipten uca çok hızlı uzatır bilginize ben çok kez denedim :abo:

Ben sizlere soğan maskesini öneririm. Yapılışı oldukça kolay, maliyeti de düşük. Yemeklerimizin vazgeçilmezi soğan ile saçlarınızı sağlık bir şekilde uzatabilirsiniz. Ben bu yöntemi denedim ve sonucundan memnun kaldım. Bir adet orta boy soğanı dört parçaya bölerek, 1 bardak suyla beraber 5 dakika kaynattım. Uzun süre ocakta tutmanıza gerek yok; zaten belirli bir süre sonra soğan parçalarının gevşediğini ve hazır hale geldiğini gerek yaydığı kokuyla gerek görünüşüyle fark ediyorsunuz.

Daha sonra ılıyan suyu saç diplerime masaj yaparak uyguladım. Elbette ki bir miktar soğan kokusu oluyor ama saçlarım sağlıklı uzasın diyorsanız, biraz fedakârlık yapmanız gerekiyor. Dilerseniz bir gece boyunca saçınızda tutabilir isterseniz de 15-20 dakika saçınızda beklettikten sonra durulayabilirsiniz. Haftanın bir kaç günü bu yöntemi uygulayın ve saçlarınızın hızla uzadığına şahit olun.
:tik:

Badem yağı yerine argan yağı koysak olmaz mı. Eğer saça yapışıp koku yapıyorsa kötü olur ya. Cvp bekliyorum.

Dediğiniz gibi bir denemeyi yapmadığımızdan dolayı net olarak birşey diyemiyoruz. Yapılan tarife göre argan yağını koyarak deneyin ama çok az miktarda yapıp küçük bir alana sürün. Sonra yıkarsınız. Badem yağı olayını da böyle deneyebilirsiniz saç uçlarınızda kullanın lütfen. Sonucu da yazarsanız seviniriz. Diğer sizin durumunuzda olan ve içine argan yağı koymak isteyenlere de cevap olur. Saygılar.

Geri