Etiketler:
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Saçlarınız beyazlıyorsa

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Saç beyazlaması sorunu yaşayanlara öneriler:)
    Ceviz kabuklarını iyice dövüp püre haline getirin.Diğer taraftan bir tutam ceviz yaprağını yarım litre suda kaynatın.20 dk kadar demlenmesini bekleyin.Sonra süzüp içine ezdiğiniz ceviz kabuklarından bir çorba kaşığı katın.Karışımı saçlarınıza sürüp bir saat bekletin.Bunu haftada birgün uygularsanız saç renginiz değişir ,koyulaşır.

Saçlarınız beyazlıyorsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Yanması

Saç Yanması

rüyada saç yanması rüyada saçın yanması saçı yanmak saçların saç ne demek Zaman ve para ayırıp gittiğiniz kuaförden daha güzel çıkmayı beklerken saçlarınız yanmış ve yıpranmış olarak çıktınız. Üstelik de alelade bir kuaföre gitmemiştiniz. Peki sonuç neden böyle oldu? Saçınız nasıl bu hale geldi? Mynet okurları içinde her hafta birkaç kişinin saçlarının işlemler sonunda yandığını ya da...
  2. saç aksesuarları

saç aksesuarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. saclarım

saclarım

selam melekler...ben palette il1 le sacımı actım üzerinede 2 kez loreal castingin bal köpüğü rengini sürdüm cok güzel oldu sacım dogal dalgalı oldugundan... ama saclarım yıprandı galiba eskısı gibi bakımlı degil cevredende farkediliyorr.saclarım yandı.ne yapmam gerekıyor caresı varmı fikri olanlar acil yardımm lütfenn
  4. saç

saç

saçım koyun yünü gibi kendim kestim bitarafı yamuk bitarafı uzun çok kötü kabarık kırık dolu iğren. napıcam

Sayfayı Paylaş