Etiketler:
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

saçlarınızı boyatıyormusunuz?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

ben hamiileliğim boyunca saçıma herhangi bir işlem yaptırmadım her ne kadar organık boyolar bırsey yapmaz denilsede risk almak istemedim
    siz boyatıyormusun .Boyatıyorsanız ne kullanıyorsunuz?
    saçlarımıza nasıl daha iyi bakarız?

saçlarınızı boyatıyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Rengi....

Saç Rengi....

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:
  2. Saç düzleştiricisi

Saç düzleştiricisi

saçı yıpratmayan düzleştirici remington s2044 Öncelikle herkese merhaba, yeni bir düzleştirici almak istiyorum bana saçları yıpratmayan bi ürün lazım önceden uçları hep kırıldı. Acaba remington s2044 ürünü hakkında bilgisi olan var mı??
  3. Yanık saç:)

Yanık saç:)

Bundan bi 2 sene evvel ben takı kursuna qıdıyordum bı qun arkadasım serap ve ezqıyle oturken canımız sıkıldı dedım hadı takı yapalım serapta benım qıbı meraklıdr takıya faln tamam dedı ezqde becerıksız olduqu ıcın ben anlamam ama sıze yardım ederım dedı neyse ezqılere qıttık mufaqa doktuk malzemelerı masaya bileklik yapıyorz serapla biz yapıyorz ezqıde boncukları ayırıyor neyse serapta cakmaqı...
  4. Saç düzleştirme

Saç düzleştirme

Merhaba melekler.Benim danışacağım birkaç konu var ; Saçlarımızı en az kırıkla nasıl düzleştiririz ? ve düzleştirildiği zaman kabaran saçları önlemek için neler yapmalı?
  5. Saç Rengi

Saç Rengi

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?

Sayfayı Paylaş