Saçlarınızın Çabuk Uzamasınımı İStiyorsunuz

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Saçlarınızın Çabuk Uzamasınımı İStiyorsunuz
Saçlarınız çabuk uzamıyor ise, ya da kısacık kestirip pişman olduysanız, uzun saç modası var ise, yani, kısacası uzun saçlara bir an evvel kavuşmak itiyorsanzı bizim önerilerimize mutlaka bir göz atın deriz. Sizlere 3 adet önerimiz var.

1.ÖNERİ ;
1 adet turpu rendeleyip, 1 bardak suyun içinde 30 dakika pişirerek süzün.Elde ettiğiniz sıvının içine 1 adet yumurta sarısı ekleyerek iyice çırpın. Elde ettiğiniz bulamcı saç diplerine masaj yaparak yedirin. 30 daki
ka bekleyin ve durulayın.

2. ÖNERİ ;
1/2 çay fincanı ayçiçek yağı,
* 1 çorba kaşığı kakao yağı,
* 1 çorba kaşığı susuz lanolin,
* 1 çorba kaşığı su,
HAZIRLANIŞI : ( Bu formül koyu renkli saçlar içindir. )İlk 3 malzemeyi Ben-Mari usulü eritin. İyice eriyinen malzemeleri ateşten alarak iyice ve hızlı bir şekilde çırpın. Bu karışımdan 1 çorba kaşığı alarak yerine 1 çrba kaşığı su ilave edin. İyice çırptıktan sonra saç diplerine masaj yaparak sürün. 15 dak. bekledikten sonra yıkayın. Bu formül aynı zamanda koyu renkli saçlar için parlatıcı ve besleyici özelliğe sahiptir.

3.ÖNERİ ;
* 1 yemek kaşığı çörekotu,
* 1 yemek kaşığı susam otu,
* 1 yumurta sarısı,
HAZIRLANIŞI : Tüm malzemeleri karıştırın. Saç diplerine masaj yapara yedirin. 15 dak. bekledikten sonra yıkayın. Haftada 1 kez uygulayın.

dogadangelensifa.com

Cevap: Saçlarınızın Çabuk Uzamasınımı İStiyorsunuz

bilgiler için teşekkürler emeğine sağlık

paylaşım için saol canım emeğine sağlık...

ya ben bunları yapmak ıstıyorum ama bıtlenırım dıye korkuyorum:D

yoksa yapıcamda:D

emegıne saglıkcanım

Geri