Saçlarınızın Rengini Evinizde Yavaşça Açın!

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Saçlarınızın Rengini Evinizde Yavaşça Açın!
saç rengini nasıl açarız cocamide dea nedir
Lush'tan harika bir sabun. Ben kullanmadım; ama kullananlar oldukça memnun. Saç rengi her yıkama sonrası yavaş yavaş açılıyor. Tabii i benim gibi sarı saçlarda ne kadar işe yarar bilmiyorum
smile.gif
Bu ürün sabun olduğu için, saç kremi ile kullanılması tavsiye ediliyor.

Kullananalar varsa haberdar etsin lütfen
biggrin.gif

Lush - The Blonde( Katı Sabun)

Papatya ve kadife çiçeği ile daha sarı saçlar! Saçı ıslatın, kafanıza sürün, masaj yapın, ovarak köpürtün ve durulayın. Doğal ve güzel sarı saçlar için düzenli kullanın.

78d4d6c9-945e-4870-bf36-bfe73398b290-6814.jpg

İçerik
Sodium Lauryl Sulfate, Stearic Acid, Chamomile Infusion (Anthemis nobilis), Marigold Infusion (Calendula officinalis), Glyceryl Stearate (&) PEG-100 Stearate, Cocamide DEA, Perfume, Soya Lecithin, Lemon Juice (Citrus limonum), Sodium Cocoamphoacetate, Tangerine Oil (Citrus reticulata), Mandarin Oil (Citrus nobilis), Orange Oil (Citrus dulcis), Orange Blossom Absolute (Citrus dulcis), Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Chamomile Flowers (Anthemis nobilis), Lemon (Citrus limonum), *Limonene, *Linalool. * Bitkisel yağlarda doğal olarak bulunur.

ALINTI

Son düzenleme:
Ben bu sabunla ilgili Lush Yetkilileri ile konuştum. Tabii ki kumral saçlarda daha çok işe yarayabilir. Ama ben esmer olduğum için, yani kestane tonlarında olduğu için saçım pek cesaret edemedim...

Pelinsu, bende az önce netten saçımı doğal yollarla nasıl açarım diye araştıracaktım ki sen yetiştin :D:D ne diyelim teşekkürler olsun canım sana :) Fakat bu sabun nerde ve ne kadar satılır, keşke o bilgileride verip beni uğraştırmasaydın, dahada iyi olurdu ama, sen her halinle iyisin :):)

Arkadaşlar, saç rengini evde doğal yollarla nasıl açarız, daha başka bilgisi olan varsa yazsın lütfen. Hem ben, hemde benim gibi imaj değişmek isteyen arkadaşlarımızin işi görülsün :)

Arakdaşlar, şimdi araştırdım ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu sabunun fiyatı 16 tl, almak isteyen arakdaşlarımız BURADAN sipariş verebilir ve bilgi edinebilir.

Geri