Etiketler:
  1. Aynur akkuş

Aynur akkuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saçma ama yardım bekliyorum

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında Aynur akkuş tarafından paylaşıldı.

Merhabalar ben 10 aylık bir mesele hakkında fikir almak istedim. Sıradan internet olayı ama sevdim. İnternette tanıştık 10 ay önce. Msn face telefon vs.. Yüzyüze gelmedik bile ama dert ortağım gibi olmuştu. Sonu yok, hazır değilim gibi sözleri vardı. Bana hayatımda bir kadın olursa o sen olacaksın dedi 20 gün sonra face de gördüm ilişkisi var ve berbat oldum. İnternet arkadaşlgı ilk başıma geldi. Defalarca tersledim. Umrumda değildi. Sonraları içime girdi. Kaybım yok ama çok seviyorum sevdim. Hiç ummadgım anlarda geri geldi. Sevdimm..

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    war internetten bulup cok mutlu olan yok deıl ama ah be canım guvenemezsınkı kımseye hele bırde net ortamıysa bunu bıle bıle başlamasaydın be canım yok sonu yok...

3. Aynur akkuş

Aynur akkuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol canım cevap için ama nasıl atlatıcam hiç bir fikrim yok:-(

4. angel 23

angel 23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kıyamam sana ya gerçekten çok üzüldüm. biliyor musun eşimle
    telefonda tanıştık şu an 4yıllık evliyim ve 2 yaşında da oğlum var. üzülme o seni kaybettiği için üzülsün.

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    ewet bak ne guzel demış angel 23 o seni kaybettıgıne üzülsün ..derlerya canım bundada hayır vardır dıye ... sen üzülme senin olamadı diye; onlar üzülsün senin olamadıklarına .. die bir siir vardıı tam hatırlamıyorum ama o şiir sana gelsin canım.. bu dunyada teksın ve kıymetını kendın bılmen lazım başkalarına o fırsatı verme..

6. Aynur akkuş

Aynur akkuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim:) ama gururumda incindi. Türlü terbiyesizliklerine rağmen görüşmek istediğinde hep gülümsedim. Gururumu kurtarmam lazım ama mümkün değil. Sanırım zaman en güzel çare. Ben onun kıymetini bilmedim gibi hissediyorum.

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    internet ortamı kime güvenilceği belli olmuyor.her iste hayır vardır bencede zamana bırakmalısın erkekleri cözmek cok zorr cok farklılar

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0
    internet ortamında tanışmak bana hiç sağlıklı bir ilişki olmaz gibime geliyor..bence üzülme hele erkek için üzülmeye değmez..bulunmaz hint kumaşı değiller :tik:

Saçma ama yardım bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımlarınızı bekliyorum

yardımlarınızı bekliyorum

merhaba meleklerim :) aslında benim bir derdim yok da sizden fikir almak istiyorum... geçen sene eşim bana çok güzel bir süpriz yapmıştı... resimde gördüğünüz gibi harika bir manzara vardı gözlerim önünde 40 tane mumdan kalp yapılmış.. içine 41. olan beyaz gül benim en çok sevdiğim çiçek:) ve kalbin yanından bir yazı 'im olurmusun' yani şekille beraber kalbim olurmusun :) şimdi...
  2. yardımlarınızı bekliyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.

slm arkadaşlar.ben ayşe.:tik:bu siteye yeni üye oldum.çanta modelleriniz harika.bende bir kaç örkü yaptım sadece hayatım boyunca.ama çanta değil.onuda annemden yardım alarak yaptım.evde hem kendimi geliştirmek hemde vaktimi güzel değerlendirmek için çanta yapmak istiyorum.yardımlarınıza ihtiyacım var.basit çanta modellerini ayrıntılı bir şekilde bana anlatırsanız çok sevinirim.özelliklede...
  3. melekler yardımınızı bekliyorum

melekler yardımınızı bekliyorum

cilt bakım ürünü alacağım ama karar veremedim.olay total effecs kullunanalar var mı:gathering:
  4. kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

benim sevgilim ilk bi yıldan sonra cok ilgisiz oldu. bense onun benle ilgilenmesini çok istiyorum. Normal bi ilgisizlik değil bir de 2 gün çok ilgileniyorsa 1 hafta soğuk davranıyo kendisinin insanlara cabuk soğuyan cabuk ısınan bi karakteri olduğunu söyledi açıklama olarak bunun arakasına sığındığını düşünüyorum. Terazi burcu olmasının verdiği bi dengesizlikte olabilir :) Belki bu size dert...
  5. Yardımlarınızı bekliyorum

Yardımlarınızı bekliyorum

Merhabalar arkadaşlar, ben yaklaşık 6 7 ay nişanlı idim daha sonra anlaşamadık ve yüzüğü attım. Bir süre başıma bela oldu şimdi ise barışmaya çalışıyor, ne yapacağım konusunda oldukça kararsızım.. Dün gece istihareye yattığımda şöyle bir rüya gördüm. Boş bir salondayım, bir anda bir defter belirdi elimde ve bu defteri ortadan ikiye açtığımda iki sayfası da yazılı sağ sayfada bir resim...

Sayfayı Paylaş