Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sadakat Lokması Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sadakat Lokması Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Sadakat Lokması Tarifi istiyorum varsa birde resmini iliştirin tarifini yanına

Sadakat Lokması Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Truffle Tarifi (Resimli)

Truffle Tarifi (Resimli)

Truffle tarifi yapılışı nedir nasıl yapılır çeşitleri hakkındaki merak ettiğiniz herşey burada Son zamanlarda tatlı deyince aklıma gelen ilk şey Truffle. Oldukça lezzetli fakat bi o kadar da kalori yüklü bu küçük tatlı toplarını yapmak aslında çok kolay. Bu minik tatlıların yanıne ekler ya da profiterolde gayet şık olur.İşte tarifimiz; Malzemeler 200 ml. krema 400 gr bitter çikolata 40...
  2. Resimli Tapa Tarifi

Resimli Tapa Tarifi

Tapa nasıl yapılır resimli Tapa yapılışı Bir mantar yemeği olan tapanın malzemeleri ve yapılışı hakkında bilgi almak isteyen meleklerimize özel,i işte tapa tarifi :) malzemeler 1 paket Kültür mantarı 4 yemek kaşığı Zeytinyağı 1 tutam Maydanoz 2 yemek kaşığı Sarımsak 2 çay kaşığı Tuz Yapılışı Önce mantarları 10 dk soğuk suda bekletip suyunu süzüyorsunuz. Kapaklı bir teflon tavayı...
  3. Padişah Lokması Tarifi Resimli

Padişah Lokması Tarifi Resimli

Padişah Lokması Tarifi Resimli tarifi olursa çok makbule geçer kızlar:)
  4. Resimli Padişah Lokması yapılışı

Resimli Padişah Lokması yapılışı

Padişah Lokması nasıl yapılacak Padişah Lokması yapılışı Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda sizlere çok lezzetli bir tattan bahsedecek ve padişah lokmasının tarifini aktaracağız :) Deneyin diyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz :) Padişah Lokması malzemeler 3/4 kahve fincanı Teremyağ 5 kahve fincanı un 3 kahve fincanı ılık su 1/2 kahve kaşığı tuz 30 gr maya Şurubu: 2 bardak su 2...
  5. Keşkül Tarifi Resimli

Keşkül Tarifi Resimli

Keşkül Tarifi Resimli tarif istiyorum bilen varsa tabi bana Keşkül yapılışını detaylı yazsın kızlar.

Sayfayı Paylaş