gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Sadece ANNE

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    haklısın canımm sadece anne

Sadece ANNE konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Ay Sadece Anne SÜtÜ

İlk Ay Sadece Anne SÜtÜ

İLK AY SADECE ANNE SÜTÜ Sağlıklı bir toplum yaratmanın ilk adımı, öncelikle bebeklerimize sağlıklı başlangıçlar sunarak atılır. Nedir sağlıklı başlangıçlar?... Birincisi, bebeklerimize anne karnında sağlıklı bir süreç yaşatmaktır. İkincisi, onları sağlıklı koşullarda dünyaya getirmektir. Ve üçüncüsü, doğduktan sonra ne olursa olsun onları anne sütünden mahrum bırakmamaktır. Bebekler...
  2. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  3. sevgi SADECE ...?

sevgi SADECE ...?

Sevgi sadece 'an'ı yaşar. Ne geriye dönüp eskinin iyi günlerinden bahsederek günümüzde geçmişin güvencesini bulur, ne de yarın için yaşar. ~ Leo Buscaglia ~
  4. sadece AŞIĞIM...

sadece AŞIĞIM...

Avuçlarıma koyabilirmisin aşkı? Sensizken yalnızlığı kovabilirmisin yanımdan? Üç dört günlük kıpırtılara, Aşk denilecek kadar azaldığında anlam Herkesten daha aşıktım ben… Seni anmadığım anlara küfredecek kadar aşıktım ben… Ama söylemedim Bilmedin… Gelmedin… Yüreğime hançer vurdum, Aşkını hapsettim zindanlarıma Ne başkası girebildi Ne de sen çıkabildin kapılarımdan… Farkettimki yalnızlık...
  5. sadece aşk....

sadece aşk....

hepimiz ilk günkü gibi hatırlarız ilk yüreğimize düşen yangını,kalbimize düşen sevgiyi,aşkı....işteee meleklerimm bu yazııı siziii alıpp taaa o günlere götürecek ve sonunda içiniz kıpır kıpır olacak....iyi okumalarrr canlarım...umarım begenirsinzi?? Sokağa fırlayacaksın… Sokaklar da dar gelecek… Tıpkı vücudunun yüreğine dar geldiği gibi… Ne denizin mavisi açacak içini, ne pırıl pırıl...

Sayfayı Paylaş