1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83

Sadece ANNE

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    122
    Ödül Puanları:
    63
    haklısın canımm sadece anne

Sadece ANNE konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Ay Sadece Anne SÜtÜ

İlk Ay Sadece Anne SÜtÜ

İLK AY SADECE ANNE SÜTÜ Sağlıklı bir toplum yaratmanın ilk adımı, öncelikle bebeklerimize sağlıklı başlangıçlar sunarak atılır. Nedir sağlıklı başlangıçlar?... Birincisi, bebeklerimize anne karnında sağlıklı bir süreç yaşatmaktır. İkincisi, onları sağlıklı koşullarda dünyaya getirmektir. Ve üçüncüsü, doğduktan sonra ne olursa olsun onları anne sütünden mahrum bırakmamaktır. Bebekler...
  2. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  3. Sadece Çaresiz...

Sadece Çaresiz...

ßiçare GönLÜm.... Sessiz bir Irmak Gibisin yüreğimde Aktığını kimse duymuyor benden başka gönlümde Uzun uzun düşünüyorum neden Allahìm bu çile? Ufkum durgun....Kelimeler suskun....Çareler kifayetsiz. Yine yorgunum,bitkinim.avareyim ben Belkide bihaber,suçsuz ve masum sen Ne kadar güçlü,sakin olmayı denesem bile ben Ölüyorum biçare,biliyorum olmayacaksın ki hiç sen. Sebebsiz akmayan...
  4. Sadece sevdim

Sadece sevdim

Sevgili melekler bazen seversiniz karşılık beklemeden çıkarsız yalansız işte öyle seven meleklerimiz için bu kısa şiir BEN SENİ YÜREGİME HEYECAN VERESİN DİYE DEGİL BEN SENİ YÜREGİMDE FIRTINALAR KOPARASIN DİYE SEVDİM.. BEN SENİ EL ELE TUTUSUP DOLASMAK İÇİN DEGİL BEN SENİ KALBİMDE RUHUMDA YASATMAK İÇİN SEVDİM.. BEN SENİ LEYLANIN MECNUNU SEVDİGİ KADAR DEGİL BEN SENİ BİR KULUN TANRIYA...
  5. Sadece Benimsin

Sadece Benimsin

Sonunu hiç getiremeyeceğim bir yazıya başlamak istiyorum bazen. Hisler bitmez ya, ya da hayallerin sonu yoktur ya. Öyle bir şey işte. Yazdıklarım da bitmesin istiyorum. Hep tekrarlasın kelimeler, hep bir virgül olsun arada. Ben hislerimi yazayım, o okusun. Ama hep okusun. Durmasın hiç... Öyle şeyler karalayayım ki, ben bile inanayım yıprattığım onca sayfaya. O'na aşık olmak ne demek biliyorum....

Sayfayı Paylaş