1. naz nazlı

naz nazlı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

sadece bi dakikanızı ayırır mısınız lütfen:(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında naz nazlı tarafından paylaşıldı.

kızlar adete iki gün kala kan testi negatif çıktı 4 günlük bi gecikme oldu.kasık ağrıları baş dönmesi bel ağrısı baş ağrısı sık sık idrara çıkma mide gazı var.sürekli halsizim .hamile olma ihtimalim var mı.çok ümitlendim.geçen ay üzülmüştüm.bu ayda yıkılmak istemiyorum

2. zehra savas

zehra savas Forum Okuru

bence testi tekrarla cnm bende de ayni tepkiler var yarin yaptrmayi dusunyrm ama 6 gn var sence yaptirmalimiym

sadece bi dakikanızı ayırır mısınız lütfen:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. " LÜtfen Sadece GÖzlerİme İyİ Bak "

" LÜtfen Sadece GÖzlerİme İyİ Bak "

Bir zamanlar yer yüzünde kör bir genç yaşıyordu ve bu kör genç kendisinden nefret ediyordu çünkü kör bir yaşamı vardı. göremediği için hiç birşeyi ve hiç bir kimseyi sevemiyordu herkesten ve her şeyden nefret ediyordu ama kız arkadaşı hariç kör yaşamında sevdiği tek şey kız arkadaşıydı. Bir gün kız arkadaşına eğer dünyayı görebilseydi onun la evlenmeyi kabul edebileceğini söyledi.Kız...
  2. lütfen bi bakın

lütfen bi bakın

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  3. Yorum lütfen kötü bi rüyaydi

Yorum lütfen kötü bi rüyaydi

Rüyamda göğüs lerim yanmis gibi derisi kalkıyor du etim gözüküyor du resmen başı kopacak gibi çekiyorum oğlum ağlıyor emmek icin geri yapistirip emziriyorum ne anlama geliyor acaba

Sayfayı Paylaş