1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saf ve Duru güzellikler....

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Saf ve Duru güzellikler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renkler ve medeni durumunuz

Renkler ve medeni durumunuz

Renkler ve medeni durumunuz Kullandığınız arabanın rengi medeni durumunuzu da yansıtıyor. Bekâr erkekler siyah arabaları kullanırken, kadınlar kırmızı rengi tercih ediyor. Artık kırmızıda durduğunuzda yandaki arabanın rengine daha dikkatli bakmanız gerekecek. Çünkü İngiltere de yapılan bir araştırmaya göre arabaların rengi insanların medeni durumunu da ele veriyor. Araştırmaya göre bekâr ve...
  2. güzellik önerileri ve güzellik maskeleri

güzellik önerileri ve güzellik maskeleri

Cilt maskeleri ile gün*lük bakıma başlarken cildi yumuşatmak ve gö*zenekleri açmak için mutlaka buhar banyosu yapılmalıdır. a) Bir adet elma rendelenir ve yeteri kadar krema ilave edilerek macun kıvamına getirilir. Akşamları yüz ve boyun kısmına sürülür. b) Bir tutam kırmızı gül, ebegümeci, böğürtlen ve kırlangıçotu bir kaba konulur. Yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Soğuduktan sonra...
  3. Durun ve düşünün

Durun ve düşünün

Bazen en ufak hallerimize dikkat etmeyiz. Ya böyle bir olay sizin başınıza gelseydi. Mutlaka okuyun.Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yasındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle, kamyonunun kaportasını mahvettigini görmüs. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya baslamış.Biraz sakinlesince oglunu hemen hastaneye götürmüs. Doktor çocugun...
  4. Saf kiz ve ondan daha Saf sevgilisi...

Saf kiz ve ondan daha Saf sevgilisi...

Normalinde yazik deriz aciriz bu gibi durumlarda Meleklerim:D:D:D ama bu durumda :11: hayir :D:D:D:D KIZIN MEKTUBU : Sevgili Güzin Abla; Ben 17 yaşında bir kızım. İnternette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Onu çok seviyorum. O da beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanıştıracağım dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti, ailesiyle tanıştırmak için. Evlerine gittiğimde...
  5. Mavi ışık güzellik merkezlerinden uzak durun...

Mavi ışık güzellik merkezlerinden uzak durun...

mavi ışık lazer şikayet mavi ışık şikayet kavitasyon güzellik merkezi kadıköy Bu uyemiz asılsız karalamadan dolayı sitemizden atılmıştır. Lütfen boyle şeylere itibar etneyiniz. Olay tamamen asılsızdır. Mavi Işık Lazer Epilasyon Meleklermekani.com

Sayfayı Paylaş