Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Safer Ayı Ne Zaman 2012

  Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  safer ayı ne demek safer ayını anlamı

  Halk arasında Kara Çarşamba olarakda bildiğimiz o gün Safer ayı içersindedir ve belaların bol olduğu dönemdir. Peki 2012 Safer Ayı ne zaman mı diyorsunuz ve Safer Ayının anlamı hakkında bilgiler mi edinmek istiyor sunuz? O halde buyrun Melek'ler.

  < Konu Resmi..>


  Safer Ayı:
  - Belaların 1. kat semaya indiği aydır.

  - Gökten inen bütün belalar Safer ayının son çarşambasında iner. Bundan dolayı o gün insanlar üzerine çok zor gelir. İşte o gün selam ayetlerini okuyan bir daha seneye kadar selamette olur.

   
Safer Ayı Ne Zaman 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 muharrem ayı ne zaman ?

  2012 muharrem ayı ne zaman ?

  Önümüzdeki yıl yani 2012 deki muharrem ayı tam olarak ne zaman başlangıç ayı tam olarak nedir ?
 2. safer ayı ne zaman başlar

  safer ayı ne zaman başlar

  Kızlar safer ayı ne zaman başlar bilen var mı? Şayet bu konuda bilgisi oaln benimlede paylaşırsa çok teşekkür edeceğim.
 3. safer ayı ne demek

  safer ayı ne demek

  Kızlar v ve bu ayda neler yapılır acaba bilen var mı? bilgi sahibi olupta bilgilerini benimlede paylaşacak oaln arkadaşlarıma şimddien tşklerimi sunuyorum.
 4. 2012 Safer Ayı ne zaman

  2012 Safer Ayı ne zaman

  safer ayı ne zaman başlar safer ayı ne zaman başlar ve biter Aşure ayından sonra başlandığı bilinen Safer Ayı Ne zaman 2012 yılında diye merak eden Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, 2012 Safer Ayı başlangıç tarihini sunuyoruz arkadaşlar. Safer ayı hicri ayların ikincisi olup, Muharrem ayından sonra başlayıp, Rebiülevvel ayı ile sona ermektedir.
 5. Safer Ayı Ne Demektir?

  Safer Ayı Ne Demektir?

  Bu konu safer ayının anlamı ve özelliklerine yer vermektedir. Bela ayı olarak bilinen safer ayının özellikleri hakkında merak etitğiniz tüm bilgileri sizler için sunuyoruz. Safer ayı ne demektir? safer ayının özellikleri nelerdir? Gibi bilgileri ve daha fazlası bu yazımızda sizlerle... Safer ayında Levhi Mahfuz'dan birinci kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu belalar ve kazalar sene içine...

Sayfayı Paylaş