1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  safer ayı son çarşamba

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kızlar safer ayı son çarşambası yapılacak oaln ibadetler hakkında bilgi istiyorum. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden tşklerimi sunuyorum.

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

safer ayı son çarşamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Safer ayı

  Safer ayı

  Safer ayı safer ayı hakkında bilgi.Melekler bildiğimiz gibi safer ayı bütün bela ve musibetlerin indiği aydır safer ayınde bela ve musibetlerden korunmak için ne yapmamız gerekir ve yine bu ayda hangi ibadetleri yapmamız gerekir dilim döndüğü kadar siz meleklerimize anlatmaya çalıştım (Efendimiz SAV bu ayda ölüm hastalığına tutulmuştur) Safer ayında Levhi Mahfuz'dan birinci kat semaya...
 2. safer ayı hangi aydır

  safer ayı hangi aydır

  Kızlar safer ayı hangi aydır acaba bilen var mı? bana sefer ayıyla ilgili bilgi verecek olan arkadaşıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
 3. safer ayı ne demek

  safer ayı ne demek

  Kızlar v ve bu ayda neler yapılır acaba bilen var mı? bilgi sahibi olupta bilgilerini benimlede paylaşacak oaln arkadaşlarıma şimddien tşklerimi sunuyorum.
 4. safer ayı son çarşambasında yapılacaklar

  safer ayı son çarşambasında yapılacaklar

  safer ayı son çarşamba safer ayı son çarşambasında yapılacaklar Halk arasında kara Çarşamba ya da belalı Çarşamba oalrakda bilinen Sefer Ayı içersinde ki son çarşamba yapılacak ibadetleri ve kılınacak namazı merak eden Melek'lerimiz için, Safer Ayının Son Çarşambasında Kılınacak Namaz ve Okunacak Dua; - Safer ayının son çarşambasının gecesinde veya gündüzünde 2 rekat namaz kılınır....
 5. Safer Ayı başlangıcı

  Safer Ayı başlangıcı

  safer ayı hangi aydır safer ayı hangi ay Belaların ve kötülüklerin yer yüzüne indiği Safer ayı başlangıcı ne zaman diye merak edenler için bu sayfamızda Safer Ayı ne zaman öğreniyoruz Melek'ler. Safer Ayı hicri ayların 2.sidir. Hicri Ayların ilki Muharrem Ayı'dır.

Sayfayı Paylaş