Safra kesesi bitkisel tedavi Saraçoğlu

S

Sevcan<<<<

Forum Okuru
Safra kesesi bitkisel tedavi Saraçoğlu
Safra kesesi bitkisel tedavi Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu

Merhaba

Uzun bir süredir sırtımda geçmeyen ağrılar vardı doktora gittim ilaçlar verdiler ağrılarım biraz hafiflese de geçmedi. Yine sırtımda ağrılar devam etti başka doktora gittim Doktor tahliller falan verdi onları yaptırdım . Doktor safra kesesinde taş olduğunu söyledi sırtındaki ağrılarda bundan kaynaklandığını ameliyat olmam gerektiğini söyledi . Safra kesesindeki taşları ameliyatsız tedavi etmek mümkün mü bitkisel bir çözüm var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba

Sırtta geçmeyen ağrıların en ciddi sebeplerinden bir tanesi de Safra kesesinde taş olması olasılığını birçok insan Bilmiyor. Bu yüzden sırtını ağrılarını kremlerle vesaire tedbirlerle geçirmeye çalışıyorlar geçmeyen sırt ağrılarınızdan mutlaka doktora gitmenizi tavsiye ederim.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu tavsiyesi söyle ;

6 adet iğdeyi hafifçe eziyorsunuz bir bardak suda 5 dakika kaynatıyorsun uz bunun her sabah aç karnına 15 gün içiyorsunuz İnşallah safra kesesindeki taşlar eriyecek bitecektir.

Ayrıca aşağıdaki linki de incelemenizi tavsiye ederim

Benimde bi kaç sene önce safra kesemde 12 tane taş saydılar kime gittiysem acil ameliyat dediler ben ameliyattan korktuğum için 6 ayda bir takip ettirdim en son gittiğimde 2 yada 3 tane kalmıştı dr dedim ameliyat olmam zaten gerek yok dedi hiç bi şey yapmadım sadece maden suyu içmiştim ondan olabilir diyorum haftaya usg çekimi var bakalım ne çıkacak

Geri