Sağlık ocağı çalışma saatleri nedir kaçta açılır kaçta kapanır

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Sağlık ocağı çalışma saatleri nedir kaçta açılır kaçta kapanır
Ya bizim buradaki sağlık ocaklarının çalışma saatlerini sevmiyorum bunlar kaçta açılıp kaçta kapanıyor kuzum. Acaba tüm şehirlerde ay nı lütfen çalışma saatlerini yazın bana uymuyorlar ise şikayet edeceğim vallahi.

İstanbuldan ve ankaradadan sağlık ocağı mağduruyuz.

Antalya kepeze bağlı 33 nolu sağlık ocağındaki doktor hemşire ve ebeler Tamamen keyfi olarak çalışma saatlerini; işe başlama *09:00 *12-13 öğlen arası ve 16:00 da paydos şeklinde belirlemiş. *Ama sağlık ocaklarının bağlı bulundukları kurum olan TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ nin şube müdürü ile yaptığım görüşmeden sonra bunun böyle olmadığını öğrendim. *Meğer çalışma saatleri *öğlen bir saat paydos olacak şekilde tam 8 saat imiş. * yani işe başlama saati 08.00 *12-13 arası öğlen paydosu ve 17:00 paydos şeklinde. * *Bu durumu öğrenir öğrenmez bu keyfi gidişe dur demek üzere harekete geçtim. Her geç açışlarında, *TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİNE şikayetimi Şube müdürü nezdinde bildirdim. yavaş yavaş belirlenen çalışma saatlerine inmeye başladılar. Susmayın hakkınızı arayın. *

sağlık ocakları çalışma saatleri,

sağlık ocaklarının resmi çalışma saatleri : 08:00 12:00-13:00 öğlen arası ve 13:00 dan 17:00 a kadar. tam gün ve toplam 8 saattir. Yaz saati uygulamasıyla Şuan antalya da valiliğin 25.03.2013 tarih ve 6545 sayılı yazıları ile 08:00 12:30-13:30 öğlen arası ve 13:30 dan 17:00 a kadar ve yine 8 saat tam gündür.

Eğer bir sorun varsa Aile hekimliği değerlendirme ve izleme şubesine yazılı şikayet edin ve yazılı da cevap isteyin. Yaptıkları suç . Kamuyu zarara uğratma, görev ihmali ve hastayı mağdur etme.

Geri