Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Sağlık ocağı çalışma saatleri nedir kaçta açılır kaçta kapanır

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Ya bizim buradaki sağlık ocaklarının çalışma saatlerini sevmiyorum bunlar kaçta açılıp kaçta kapanıyor kuzum. Acaba tüm şehirlerde ay nı lütfen çalışma saatlerini yazın bana uymuyorlar ise şikayet edeceğim vallahi.
  İstanbuldan ve ankaradadan sağlık ocağı mağduruyuz.


   
 2. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Antalya kepeze bağlı 33 nolu sağlık ocağındaki doktor hemşire ve ebeler Tamamen keyfi olarak çalışma saatlerini; işe başlama *09:00 *12-13 öğlen arası ve 16:00 da paydos şeklinde belirlemiş. *Ama sağlık ocaklarının bağlı bulundukları kurum olan TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ nin şube müdürü ile yaptığım görüşmeden sonra bunun böyle olmadığını öğrendim. *Meğer çalışma saatleri *öğlen bir saat paydos olacak şekilde tam 8 saat imiş. * yani işe başlama saati 08.00 *12-13 arası öğlen paydosu ve 17:00 paydos şeklinde. * *Bu durumu öğrenir öğrenmez bu keyfi gidişe dur demek üzere harekete geçtim. Her geç açışlarında, *TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİNE şikayetimi Şube müdürü nezdinde bildirdim. yavaş yavaş belirlenen çalışma saatlerine inmeye başladılar. Susmayın hakkınızı arayın. *
   
 3. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  sağlık ocakları çalışma saatleri,
  sağlık ocaklarının resmi çalışma saatleri : 08:00 12:00-13:00 öğlen arası ve 13:00 dan 17:00 a kadar. tam gün ve toplam 8 saattir. Yaz saati uygulamasıyla Şuan antalya da valiliğin 25.03.2013 tarih ve 6545 sayılı yazıları ile 08:00 12:30-13:30 öğlen arası ve 13:30 dan 17:00 a kadar ve yine 8 saat tam gündür.

  Eğer bir sorun varsa Aile hekimliği değerlendirme ve izleme şubesine yazılı şikayet edin ve yazılı da cevap isteyin. Yaptıkları suç . Kamuyu zarara uğratma, görev ihmali ve hastayı mağdur etme.
   
Sağlık ocağı çalışma saatleri nedir kaçta açılır kaçta kapanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. saat kaç :)

  saat kaç :)

  bilin bakalım saat kaç???
 2. Şuan saat kaç ve ne düşünüyorsunuz ?

  Şuan saat kaç ve ne düşünüyorsunuz ?

  Arkadaşlar konu çok basit =) şuan saat kaç ve suan aklınızda ne varsa ne düşünüyorsanız onu yazmanızı istiyorum maksat eğlence =)
 3. kaç saat?

  kaç saat?

  ben zamanımın büyük bölümünü burda geçiriyorum siz kaç saat burdasınız? her gün giriyor musunuz?:fırtına::fırtına:
 4. Beren Saat Kaç Boyunda

  Beren Saat Kaç Boyunda

  Beren Saat Kaç Boyunda? Selam kızlar Beren Saat Kaç Boyunda acaba bilen var mı aranızda? Kısa gibi geldi bana ama boyunun ölçüsünü öğrenince kesin anlayacağız :)
 5. Hangi iş kaça mal olur ? (İş Kurma)

  Hangi iş kaça mal olur ? (İş Kurma)

  Daha iyi ,kaliteli bir yaşam sürmek herkesin hayali.Hayat şartları zor.Herkes imkanlar dahilinde bir yaşam sürdürüyor.Kimi hayatı zirvelerde yaşarken , kimide evine bir lokma ekmeği götürmenin peşinde.Günümüzdeki işsizlik en büyük sosyal sorunlarımızdan.Ve bir çok insan kendine ait işi olmasını istiyor.Gerek eğitimi gerekse vasıfları kişiyi bu duruma itiyor.Bizde bu konumuzda yeni iş...

Sayfayı Paylaş