Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar(=

slm doktor bey geçen ay sivilcelerim için cilt doktoruna göründüm ve bana fsh değerimin yüksek olduğunu kadın doğum uzmanına görünmem gerektiğini söyledi..doktor ultrasonla filan baktı değerlerime baktı herşey gayet normal dedi ancak bende tüylenme sorunu ve sivilcelerim olduğu için doğum kontrol hapı kullanmamı söyledi. 21 gündür kullanıyorum ancak sivilcelerim geçmedi.. ne zaman etkisini göreceğim lütfen yardım edermisiniz

slm doktor bey geçen ay sivilcelerim için cilt doktoruna göründüm ve bana fsh değerimin yüksek olduğunu kadın doğum uzmanına görünmem gerektiğini söyledi..doktor ultrasonla filan baktı değerlerime baktı herşey gayet normal dedi ancak bende tüylenme sorunu ve sivilcelerim olduğu için doğum kontrol hapı kullanmamı söyledi. 21 gündür kullanıyorum ancak sivilcelerim geçmedi.. ne zaman etkisini göreceğim lütfen yardım edermisiniz

biraz sabredin.. hormon değerleriinizin düzene binmesi gerekli önce.. bu düzene bindikten sonra zamanla deri yapınız da buna cevap verecektir..

merhaba doktor bey,ben 2 hafta önce 20 haftalik bebegimi aldirmak zorunda kaldim.:( 16 haftaliga kadar cok iyidik ben ve bebegim,tekrar kontrolüm vardi ve gittim doktorum bu sefer iyi görmedim bebegin karnina su birikmis cigerleri gelismemis hic sansi yok yasamaz dedi ve 1 hafta icinde bebegimi benden aldilar hemde daha kalbi atiyorken...:( doktor bey, bebegin karnina neden su birikir neden cigerleri gelismez lütfen beni aydinlatirmisiniz? benim doktorum bizi aydinlatmiyor...bu benim 5. bebegimdi daha öncekiler 2 aylikken ölüyodu ilk kez 20 haftaliga kadar gelebildim.bana yol gösterin ben ne yapayim nasil bi tedavi olayim bana akil verin lütfen...:( simdiden cok tesekkür ederim.

Geri