Etiketler:
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.108
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  Sağlık Yardımı Talep ve Taahhüt Formu

  Konu, 'Muhasebe Yardım' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  sağlık yardımı talep ve taahhüt formu sağlik yardimi talep ve taahhüt formu sağlik yardim sağlık sgk yardimi Biliyorsunuz SSK kanunları günden güne değişmekte arkadaşlarım. Sizler 1 ay sigortalı olduktan sonra ( yani 30 gün ) aşağıdaki formu doldurup ilgili Ssk müdürlüğüne vererek eş ve çocuklarınızında Ssk dan yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
  [​IMG]
  Daha önceden 90 gün dolmadan yararlanamayan eş ve çocuklar artık sigortalı bir ay süresi dolduğunda yararlanabilecektir.

  NOT: Bu sağlık durumundan ANNE-BABA da yararlanabilecektir indirdiğiniz formda gerekli yerleri doldurun.

  SAĞLIK YARDIM TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ
   
Sağlık Yardımı Talep ve Taahhüt Formu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Taahhüt

  Taahhüt

  Rüyada yapilan taahhüt, korkudan emin olmaya, zahmetten sonra rahatliga, hastaliktan sifa bulmaya, bekar için evlenmeye ve iyi geçime isarettir.
 2. Talep ve Dava Konusu

  Talep ve Dava Konusu

  alacak davası zamanaşımı alacak davasında zamanaşımı davaları davalarında davası II)Talep Başkasından bir şey yapmasını ya da yapmamasını isteme hakkıdır.Talep asıl hakka bağlı bir yetkidir.Mutlak haklarda talep yetkisi ancak başkası tarafından ihlal edildiği zaman doğar.Alacağa bağlı talep hakkı çoğu zaman alacak hakkı ile birlikte doğar.Fakat her zaman böyle değildir.Vadeye bağlı...
 3. Genel Sağlık Sigortası Primi Formu

  Genel Sağlık Sigortası Primi Formu

  Genel Sağlık Sigortası Primi Formu Merhaba arkadaşlar sizlerden Genel Sağlık Sigortası Primi Formu rica ediyorum bana yardımlarınızı bekliyorum.
 4. Genel Sağlık Sigortası Başvuru Formu

  Genel Sağlık Sigortası Başvuru Formu

  Genel Sağlık Sigortası Başvuru Formu lazım lütfen... Merhaba millet Genel Sağlık Sigortası Başvuru Formu lazım bana yardım edin.
 5. Genel Sağlık Sigortası Talep Formu

  Genel Sağlık Sigortası Talep Formu

  Genel Sağlık Sigortası Talep Formu Merhaba arkadaşlar Genel Sağlık Sigortası Talep Formuna nasıl sahip olabilirim yardımınıza ihtiyacım var

Sayfayı Paylaş