1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

sağlıklı bir gebelik için sigaraya son

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Sigaradan kurtulmanın yolları sigaranın zararları

merhaba arkadaşlar hamile olup sigara kullanan varmı?
    eger kullanayı bıraktıysanız bunu nasıl basardınız

sağlıklı bir gebelik için sigaraya son konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigaraya SoN...!!!!

Sigaraya SoN...!!!!

Sigarayı bırakın..Kendinizi sevmiyorsanız sizin için üzülecek sevdiklerinizi düşünün kendinizi öldürmeyin...! :nono: :hail: :hail:
  2. sağlıklı bir gebelik için hangi aşıları yaptırmalıyım?

sağlıklı bir gebelik için hangi aşıları yaptırmalıyım?

gebelikte sağlık ocağı gebelikte hepatit b aşısı yapılırmı hamilelikte hepatit b aşısı yapılırmı sağlık ocaklarında gebelik testi ocağında gebelik testi GEBELİKTE YAPILMASI GEREKEN AŞILAR Eğer bir sağlık ocağı tarafından takibiniz yapılıyorsa, size 4.aydan itibaren, 2 doz tetanos...
  3. Son sigaram

Son sigaram

Son Sigaram Sen benim son sigaramsın, Bitmesini istemediğim, Her nefeste içime çekip, Her seferinde bir parça kaybettiğim, Ciğerlerime dolup, Beni zehirleyen sensin, Kendime acımam ama Sen savurduğum küllerde, Yok olup gidersin, Elimde kalan son parça, Yerlere atı p ezdiğim izmaritsin. Ama ben seni asla içmeyeceğim, Sen hep benim, gömleğimin sol cebindesin.
  4. Sağlıklı bir gebelik için nelere dikkat etmeli?

Sağlıklı bir gebelik için nelere dikkat etmeli?

Normal ve sağlıklı bir doğum gerçekleştirebilmeniz için hamilelik döneminde ve sonrasında bilmeniz gerekenleri konunun uzmanlarıyla konuştuk. Bu yazıda okuyacağınız başlıklar şu şekilde: Hamilelikte psikoloji, gebelik sırasında aşırı kusma, doğum yöntemleri ve doğru tercih yapmak için ipuçları, doğum sonrası annelik hüznü ve Postpartum Depresyon, hamilelikte egzersiz, doğum sonrası emzirme...
  5. Sağlıklı bir gebelik süreci için nasıl beslenmeli?

Sağlıklı bir gebelik süreci için nasıl beslenmeli?

Gebelik, anne adayı olmak, eşine ve kendine benzer bir canlıyı vücutta taşımak çok özel ve sorumluluk isteyen bir süreçtir. Bebeğin büyümesi, sağlıklı olması, ruhsal, fiziksel, zihinsel yönden iyi gelişmesi annenin sağlığı ve beslenmesi ile doğru orantılıdır. Annenin gebelik öncesi fiziksel gelişimini tamamlamış olması, besin depolarının yeterli olması ve doğum yaşı, hem bebeğin hem de...

Sayfayı Paylaş