Sağlıklı ve hızlı kilo vermek!!! ACIIIL!!!!

nurgurbuz

Yeni Üye
Üye
Sağlıklı ve hızlı kilo vermek!!! ACIIIL!!!!
Merhaba arkadaşlar, sağlıklı bir şekilde ama hızlı kilo vermem gerekiyor. Sizin uyguladığınız bir yöntem var mı?

Merhaba, kilo fazlalığınız varsa ve sağlıklı kilo vermek istiyorsanız önceliğiniz bir diyetisyene gitmek olmalı. Yapılacak tetkitlerle fazla kilolarınızın nedeni belirlenir ve altta yatan koşulların iyleştirilmesi ile kilo verilebilir. Her diyet herkeste aynı sonucu vermez. Kişiye özel beslenmeyi belirttiğim gibi diyetisyen sağlayabilir. Bu nedenle fazla kilolarınızdan kurtulmak için mutlaka diyetisyene gidin. Ayrıca vereceğim linkleri de inceleyebilirsiniz..

Sağlıklı nasıl kilo verilir ?

En kolay ve sağlıklı kilo verme yöntemleri

ne kadar fazlalığın var bilmiyorum ama ben dukan diyetini denemeiştim. Bu diyette protein ağırlık besleniyorsunn. işte yumurta süt peynir et gibi yiyecekler var ama tabi en uygunu bir uzman diyetisyene gitmek en doğrusu tabikii...

Merhaba, kilo fazlalığınız varsa ve sağlıklı kilo vermek istiyorsanız önceliğiniz bir diyetisyene gitmek olmalı. Yapılacak tetkitlerle fazla kilolarınızın nedeni belirlenir ve altta yatan koşulların iyleştirilmesi ile kilo verilebilir. Her diyet herkeste aynı sonucu vermez. Kişiye özel beslenmeyi belirttiğim gibi diyetisyen sağlayabilir. Bu nedenle fazla kilolarınızdan kurtulmak için mutlaka diyetisyene gidin. Ayrıca vereceğim linkleri de inceleyebilirsiniz..

Sağlıklı nasıl kilo verilir ?

En kolay ve sağlıklı kilo verme yöntemleri

Merhaba, yolladığınız linkler için teşekkür ederim. Onları inceledim ve evet haklısınız, en doğrusu uzman bir diyetisyen daha etkili olacaktır ama benim vereceğim birkaç kilo var sadece. Sizin kendi beslenme rutitinizde uyguladığınız ve bana verebileceğiniz tavsiyeler var mıdır?

Rica ederim. Benim kilo fazlalığım yok dengeli ve düzenli besleniyorum. İdeal bir kilo aralığına sahibim. Sabah kahvaltısını atlamıyorum. Kahvaltıda reçel ve yumurta dışında her şeyi tüketiyorum. (Yumurta allerjim var) Peynir, siyah ve yeşil zeytin, bal domates çeşitli yeşillikler.Öğlen hafif besleniyorum . Salata, 1 kase yoğurt fırınlanmış sebze . Akşamları yemek menüm zengin olur ve besin çeşitliliğinden faydalanırım. Et , bakliyat ve sebze gibi. Ekmek kesinlikle yemiyorum . Ayrıca tıka basa da karnımı doyurmuyorum. Vereceğim linkteki görseli inceleyin akşam yemeğim den bir kare . Uygulamalarımda konu içinde yer alıyor.

Sağlıklı beslenme önerileri

Geri