1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

(Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten nefret ettim. Sadece anlayamıyordum. Bu yüzden tekrar çaldım,tekrar çaldım sonra tekrar çaldım. Sonunda farkettim ki çalmadan duramaz olmuşum. O notaları dinleyip duruyordum. O gün şunu anladım. hayatım boyunca yapmak istediğim şey işte buydu. Anladın mı müzik yapmak.) "Yalan-Günah Kader-Yazi
    Umut-Yarin
    Yakin-Ölüm
    Uzak-Tanri
    Silah-Cahil
    Biçak-Yalan
    Yalan-Aci
    Baci-Namus
    Deprem-Kabus
    Mahrem-Kadin
    Adem-Nefes
    Nefes-Zulüm
    Kafes-Herkes
    Töre-Köle
    Tecavüz-Cinayet
    İhanet-Cinayet
    Cinayet-İdam
    Rakam-Ölü
    yaşam-Insan Dölü
    Silgi-Azrail
    Israfil-Haber
    Nankör-Bilgi
    Kayip-Zaman
    Aşk-Metanet
    Huzur-Cesaret
    Delalet-Savaş
    Hiphop-Sagopa"
    bir pesimistin gözyaşları... 2003...2003...2003...2003...

Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Denklemli

Sagopa Kajmer - Denklemli

Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten nefret ettim. Sadece anlayamıyordum. Bu yüzden tekrar çaldım,tekrar çaldım ve sonra tekrar çaldım. Sonunda farkettim ki çalmadan duramaz olmuşum. Onda...
  2. Sagopa kajmer-beslenme çantam

Sagopa kajmer-beslenme çantam

BESLENME ÇANTAM Sagopa Kajmer Kolera Beslenme Çantam Şarkı sözleri ise Bebeklerin kangalları mıncıklamalarına benzer cesurluğun İçinde ölü insanlar bulunan bir gölüm ve kıyımda mekki gülleri Suyuma bakanı davet ederdim içeri siz rape pisledikçe çimdikleyeceğim sizi (çim çim çim..) Gözlerimde iki tatlı gonca gül ve örter onları Siyah tülmüş şifrelerim çözülür dizlerim çözülür Eşyalarımda...
  3. sagopa kajmer (24)

sagopa kajmer (24)

Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımızdı. Yaşlanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedası Tıpkı Dün Gibi, Köşeye Çekilip Ağliyor, Bense Yarına Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme. Dudaklarım Kilitli, Hoşçakal Bugün..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarınım Kapıda...
  4. Sagopa Kajmer Galiba sözleri

Sagopa Kajmer Galiba sözleri

sagopa kajmer galiba sagopa kajmer galiba sözleri, şarkısı, sözü ve dahası burada arkadaşlar Aykırı şarkıcı Sagopa Kajmer'in "Galiba" adlı şarkısının sözlerini, Sagopa sevenleri için, bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. Sagopa hayranları, hadi bakalım "Galiba" diyoruz :A Verse 1: Bu ikilemlerin arkasında çok şey var Hiç bir şey bir neden değil ki Ama hak...

Sayfayı Paylaş