Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları
Emeklemekle başlar, hayatın yolları Ayak nasır tutar, madalyon çift taraflı Nacizane ben ozan dizelerim sızı
Hangi birimiz yasadi tek tarafli

Sorma gitsin Yokuslarim nefes kesselerde ben yolumda
Sersefil çakil tasi modunda direnir oldum
Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün
Özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun
Keyfime degmeyin rüyalarimda karmasik teranelerde yazarim
Olsun varsin anlasilmaz olsun yunusun kalbi çöple dolsun

Körpe duygularimi kahpelere de verdim sahteliklerim menfi Düslerimde karakter oldum üzgünlügüm kendime özgü
Son hatalarin yok telafi lüksü küskün düstüm müstakil bir onurun
Miras kaldi küskün,düsen aglamaz yazilarimin ana temasiydi
Ben bildim kendimi sessiz kaldim isyanlarimi da yüregime gömdüm
Mültecilerimi öldürdüm hepsini
Lolipop sekerleriyle 18'ine kadar flörtsün ve mahluk söyle adin nedir?
Kaç harften olusuyosun?
Kaçın sesli? Kaçın sessiz?
Kaç davranış sergiledin?
Kaçı yerli? Kaçı yersiz?
Koş saraylarima bulabilirsen beni
Konuş ve dertleş eskisi gibi
Bul seni getir bana hediyem ol
Aklımın odaları senle doldu taştı (x3)

Kolera - Aklımın Odaları (ft. Sagopa Kajmer) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı
sagopa kajmer sagopa kajmer haberleri Sevgili melekler, ünlü rap şarkıcısı Sagopa Kajmer gözaltına alındı. İddialara göre İngiltere'den sipariş ettiği esrar tohumunu almak için kargo şirketine giden Kajmer, burada paketten şüphelenen...
Magazin 0
Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri
Bu konu; Sagopa Kajmer fırtına ve şimşek şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve rap müziğin sevilen sesi Sagopa...
Yerli Şarkı Sözleri 0
İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri
Sagopa Kajmer Kırk Şarkı sözü Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Sagopa Kajmer hayranları için...
Yerli Şarkı Sözleri 0
sagopa kajmer aklımın odaları sagopa kajmer aklımın odaları
Emeklemekle başlar, hayatın yolları Ayak nasır tutar, madalyon çift taraflı Nacizane ben ozan dizelerim sızı Hangi birimiz yasadi tek tarafli Sorma gitsin Yokuslarim nefes kesselerde ben yolumda Sersefil çakil tasi modunda...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Kolera - Aklımın Odaları (ft. Sagopa Kajmer) Kolera - Aklımın Odaları (ft. Sagopa Kajmer)
Emeklemekle başlar hayatın yolları Ayak nasır tutar madalyon çift taraflı Naçizane ben ozan dizelerim sızı Hangi birimiz yaşadı tek taraflı Sorma gitsin Yokuşlarım nefes kesselerde ben yolumda Sersefil çakıl taşı modunda direnir oldum Sebepsiz...
J-K Harfli Şarkılar 0