Sagopa Kajmer - Emcee Testi

M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Emcee Testi
SAGOPA Battle rhme, kime battle? Kime ki diss?..
Kime hiciv?.. kime bu ahkam? Kime bu his..?
Neden savaşı benimseriz? Eden bulur ki biliriz
Adım atılır, geride kalır iz..

Biz pisiz, belki Adem-Hava'dan kalma temiz hisiz Mikrofonumun dudaklarında kalır sweet kisses!..
Biz güvenin getirdği riskiz. Üzerinde arabaların
Parçalandığı bir pistiz. Vakti gelince çekilen restiz
Üzüntüden beyinde çıkan kistiz

Kuvvetmira bir aile, dilimin rapine fixsiz Lirik artı müzikalite eksiksiz.
Etraf pop furyası kıymetsiz, alayı basiretsiz.
Gördüklerimin alayı mızmız, kaleminiz kabız
Yağız bu rapçi, namı sago rapte nabız.
Pekte hasız, kraliçemin kalemi neşter ben mütehassıs
Birçok dostum hayırsız, tanıklarım kanıtsız..
KOLERA
Duyduğum iyi 3 kelamdan 2 si göz boyamaca
Dolambaçlı yollara sokup, kestirmeden kaçmaca

Aptalca bir oyun mu bu bir solucan bir atmaca Lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum Arapça
Kararan gündüzlerim hasret sıcağa bir gram
Bir çok zümre tarafından edilir koleram idam
Sarfetme heybeye çaba bu ölüme 5 kala idman

At kafama taşları gör soğuk bir baş bir imam Der kolo adres belli melankolime gel
Bel bağlayarak yaşamak eder derbeder
Özgürlükte hava parçalı bulutlu olsa da yer yer
Asil dedi kanın Atam bu uğrunda ölmeye değer
Birçok dertli gördüm oysa dertsiz
Çok az dertsiz gördüm oysa dertli
Oldum tereli hayat askerlik sanki bedelli
Doyur içimi ya Rabbi ruhum aç ve kederli
Yatsam kalksam benimle hep asam
Kuyumu kazanın üzerine lanet olup yağsam
Ya bir kişi de olsa onun tutunduğu tek dalsam
İrtifa kayıplarında tüfeklerimi yağlasam.

Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer - 24 Sagopa Kajmer - 24
Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe) Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe)
Derin Darbe Rap Ter kokar bu yılların ve şer yaşar Bu mahrumiyet sebebi var mı? İçtimaya çağırır tanrı Top yekün değişir tavrı Tek ayak çukurda Secdeye eğil bakalım eğil Ah benim etten çakalım Babamdan devraldığım ilk arabam terlikti Dört...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro
Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro
(Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil
Huzurunda bir güneştim kapana kapana açılan Affet, mağfiret et kudreti teksin başı ve sonu Olmayan, nahoş olsun tüm dakikalar senin adını Anmayan, duamı duydu, içime baktı, kabul etti Gün doğmadan. Herkesi iyi bilme ! Kötüye iyi demek günah hocam...
S-T Harfli Şarkılar 0