Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba benim gibi Sagopa Kajmer hayranı olan tüm arkadaşlar sizlere keyifli bir gün diliyor ve sizden Sagopa Kajmer Kırk Sözleri yazmanızı rica ediyorum.

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sagopa Kajmer - Sitem Depresif

  Sagopa Kajmer - Sitem Depresif

  Sor duvarlara ve bekleme sende giden gelmez ,boşuna özleme bir gece ansızın kafana dank eder çare ararsın bıkarsın dardan.Her yol kapalı çıkmazlar dayalı bugüne katlet düşünde gördüğün solmuş adamı,fark et yarını artık acıma deş yaraları.Onca maske takmış yüzlerin ardından boşa yas tuttun bunca dönem al bir kalem çiz hepsini, terk edenleri ve boşa çaba gösterme artık yalnızlık senin kaderin...
 2. Sagopa Kajmer Bu İşlerden Elini Çek Var şarkı sözleri

  Sagopa Kajmer Bu İşlerden Elini Çek Var şarkı sözleri

  Sagopa Kajmer, şarkıları, 2011, sözleri, şarkı sözleri, burada arkadaşlar. Sagopa Kajmer'in son albümünün sıkı parçalarından biri olan şarkının sözlerini paylaşıyorum sizlerle. Sagopa Kajmer Verse1 Dervişin sükûtundan anlamayan kelâmından hiç anlamaz ya boşver ama ben gagalıcam... Rap yapcam... Küheylan elinde mikrofondan taramalı rambo Söz, müzik, aranje, scratch artı 18'lik combo Bir...
 3. Sıla Yoruldum Şarkı Sözü var mı bu sitede

  Sıla Yoruldum Şarkı Sözü var mı bu sitede

  Sıla Yoruldum Şarkı Sözü istiyorum sizden ve şimdiden Sıla Yoruldum Şarkı Sözlerini paylaşacağınız için çok tşk ederim kızlar:)
 4. Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü var mı bu sitede

  Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü var mı bu sitede

  Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü için yazıyorum size eğer bilen varsa bana bir zahmet Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözlerini yazın kızlar.
 5. Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözü var mı bu sitede?

  Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözü var mı bu sitede?

  Gece tv izlerken uyurum ben dün gecede öyle oldu ve beyaz da kenan vardı o ara bir şarkı adı söyledi Tencere Kapak gibi bişeylerdi ama uykuyla dinleyemedim merak ediyorum çünkü adı ilgimi çekti ve bu yüzden sizden Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözlerini istiyorum arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş