Sagopa Kajmer - Zuzum

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Zuzum
işte geldim hani özledim demiştin ya dayanamadım geldim
hayallerimi süsleyen

sevgisiniyüreğine kazıyan sevgiliye geldim
sana geldim zuzu
sana geldim zuzu
kokunu elimi sımsıkı tutuşunu
gözlerindeki sevda ateşini özledim zuzu
aşkım zuzum benim birtanem bi bi bi

birtanem bi sana geldim sana
hsretiyle yandığım yare
hayallerimdeki
o hep rüyalarımda gördüğüm prensime geldim
işte geldim seninleyim tamam mı?
oldu mu şimdi?
geldim tamam mı zuzu?
ama ben seninnim tamam mı?
iyi tamam.
hahahahahahah
ay çok mutluyum.
hahahhahah
ama ben seni çok özlemişim zuzu
ama bunların hepsi hayal
burda yoksunki sen
sadece hayal etmiştim
ya birden burdasın sandım seni

yine yoksun yine ordasın
çok uzaklarda
İSTANBULDA
İSTANBUL BEKLİYOR
ONSUZ OLMAM DİYOR
aman iğrençti sesim iğrenç
ama şey neydi?
benim benim en çok sevdiğim şarkı var ya
hani hatırlıyor musun.
BEN ONA RESMEN AŞIĞIM
DITDIDIRIRIRIM
tamam çok konuştum
anladım çok konuştum.
susuyorum sustum.

(büyük harfle yazılanları şarkı tarzında okuyun)

Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı
sagopa kajmer sagopa kajmer haberleri Sevgili melekler, ünlü rap şarkıcısı Sagopa Kajmer gözaltına alındı. İddialara göre İngiltere'den sipariş ettiği esrar tohumunu almak için kargo şirketine giden Kajmer, burada paketten şüphelenen...
Magazin 0
Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri
Bu konu; Sagopa Kajmer fırtına ve şimşek şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve rap müziğin sevilen sesi Sagopa...
Yerli Şarkı Sözleri 0
İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri
Sagopa Kajmer Kırk Şarkı sözü Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Sagopa Kajmer hayranları için...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede
Merhaba benim gibi Sagopa Kajmer hayranı olan tüm arkadaşlar sizlere keyifli bir gün diliyor ve sizden Sagopa Kajmer Kırk Sözleri yazmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri
Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri Sagopa Kajmer Istakoz şarkı sözü Sagopa Kajmer Istakoz şarkısının sözleri Özellikle gençlerin rağbet ettiği rapçi Sagopa Kajmer'in seslendirdiği İstakoz adlı parçasının sözleri şöyle melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0