sahici burçlar!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
sahici burçlar!
sahici burçlar en sadık burçlar sadık en burç
KOÇ: Ego tatminine en ihtiyaç duyan burç işte... Bay ukala ya da bayan buz.. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez
BOĞA: Hımbıl şey ne olacak. Kafası her şeye kolay kolay basmaz. Ağır kanlıdır. Biraz da mankafadır . Harekete geçmesi için arkasından hep birilerinin itmesi gerekir. Bir söyleneni bir kerede asla anlayamaz, 10 kere tekrarlamak gerekir .
İKİZLER: Uzak durmakta fayda var. İkiyüzlü riyakar, yalancı... Çenesi de öyle düşüktür ki esir aldı mı yanarsın. Çoğu şizofrenin de ikizlerden çıktığı söyleniyor.
YENGEÇ: Etrafa sempatik görünmeye çalışan bir zavallı. Tembel. Kılını kıpırdatamaz. Saftır da biraz. Sahtedir ve kolay kandırılır.
ASLAN: Eleştiriye asla gelemez. Dünyayı o yaratmış sanki.. Gösteriş meraklısıdır. Sabit fikirlidir. Övülmeye bayılır. Hoş övülecek hiçbir yanı yok ama...
BAŞAK: Ayrıntılar arasında kaybolur. Hayatı ayrıntı... Bir de titizdir ki, yarar insanı. Hastalıktan ödü patlar. Düzenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de öyle sivridir ki deşer insanı aldırmadan .
TERAZİ: Güzel olacağım diye kendini parçalar. Bir şey beceremez. Aklı bir karış havadadır. Dengesizin tekidir. İki dakika önce söylediğini unutur.
AKREP: Adı üzerinde akrep gibi sokar insanı. Ahlak anlayışı sıfırdır. Kıskançlık krizlerine girer. Aşkta, işte ilişkilerde hayvansıdır. Duygusuzun tekidir.
YAY: Yeteneksiz ve şahsiyetsizdir. İşsiz güçsüz insanlar bu burçtan çıkar. Beceriksizdir. ***** da denilebilir. İşi gücü aylak aylak gezmektir.
OĞLAK: En duygusuz burçtur. Duvar gibidir.Tepkisizdir. Aşırı maddiyatçıdır. Cimridir. Romantik ortamlarda uyuyakalan bir burçtan ne beklenir ki ??? Ayrıca çok da pimpiriklidir .
KOVA: İşte menfaatçilerin menfaatçisi. Kendini beğenmiştir.. İnsanların arkasından konuşur. Dedikoducudur. Çıkarı için yapmayacağı şey yoktur.
BALIK: Balık eşittir alık. Vur kafasına al ekmeğini ağzından. Söyleyecek pek bir şey yok. Çünkü en zeka yoksunu burç balıktır.
 
BAŞAK: Ayrıntılar arasında kaybolur. Hayatı ayrıntı... Bir de titizdir ki, yarar insanı. Hastalıktan ödü patlar. Düzenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de öyle sivridir ki deşer insanı aldırmadan .

tamam kabul ediyorumm ayrıntıcıyım evett hastalıktan çokk korkarımmm hemen vasiyet bile yazarımm evet kızınca ne dediğimi bilmem ama napim ben yaa hepp buu burc yüzündenn ....

adminim paylaşım için tşklerr eline yüreğine saglıkk...
 
akrep mi bu?

adminim bence yanlış burcu tarif ettin :D akreplerin ahlak anlayışının sıfır olduğunu düşünmüyorum . hatta ahlaksızlığa karşı en sert tepkiyi veren burçtur ve en sadık burçtur , o yüzden ülkelerin en sadık casusları ve politikacıları özellikle akreplerden seçilir :D ilişkilerinde hayvansı değildir, su grubu burcudur, en duygusal burçlar arasındadır, o kadar duygusaldır ki, bir sorun olduğunda kimseye sezdirmese de kendi içinde ilk kendinde arar suçu, kendinde bulursa kendini cezalandıracak kadar ahlaklıdır ;) eleştirecek konu söyleyim size; sinirlidir, kendi söylediğinin en doğrusu olduğuna inanırsa hükmetmek ister ve zalimlik de yapar, sevdiğini bunaltırcasına kıskanır, mali açıdan savurgandır :D siniri saman alevidir ama bazen çok kırıcı olur :D sezgi gücü en yüksek burç olduğu, tahminlerinin hepsi tuttuğu ve sert yada yumuşak en iyi çözümü bulduğu için kudretinin farkına varır ve insanların en kudretlisi gibi görür kendisini :D :D
 
YENGEÇ: Etrafa sempatik görünmeye çalışan bir zavallı. Tembel. Kılını kıpırdatamaz. Saftır da biraz. Sahtedir ve kolay kandırılır.

hadi ordan diyorum mawişim :trip: :deli:
 
ASLAN: Eleştiriye asla gelemez. Dünyayı o yaratmış sanki.. Gösteriş meraklısıdır. Sabit fikirlidir. Övülmeye bayılır. Hoş övülecek hiçbir yanı yok ama
ayyy yokkk bu ben diilimm kabul etmiyorum
 
BOĞA: Hımbıl şey ne olacak. Kafası her şeye kolay kolay basmaz. Ağır kanlıdır. Biraz da mankafadır . Harekete geçmesi için arkasından hep birilerinin itmesi gerekir. Bir söyleneni bir kerede asla anlayamaz, 10 kere tekrarlamak gerekir ......
Hiçte değil bn bi kere çalışkanım yanii
 
Geri
Üst