1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakallı İpten Halı Yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Halı Yapımı nasıl oluyor arkadaşalr ben Sakallı İpten Halı istiyorum lütfen yapılışını yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sakallı İpten Halı Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten klozet takımı yapımı

Sakallı ipten klozet takımı yapımı

klozet takımı sakallı ipten klozet takımı sakallı ipten takımları yapılışı yapımı Ben bir örgü çılgını olarak bulduğum her modeli denemeye bayılıyorum.Olsun olmasın mutlaka uğraşırım.Örgü örmeye bayılıyorum.Genelde giyim üzerine örerim.Evim için ördüğüm pek birşey yoktur.Ama bu klozet takımına bayıldım.Hem basit hemde ipleri çok ucuz.Ben tanesini 1 tl ye alıyorum.Hemde renk renk.Çok şık...
  2. Sakallı İpten Uğurböceği Halı

Sakallı İpten Uğurböceği Halı

BOY:142 cm EN :122 cm FİYAT: 100.00 TL Kargo ücreti bana aittir.
  3. Sakallı İpten Kelebekli Halı

Sakallı İpten Kelebekli Halı

Bu modeli ilk uyguladığımda yiğenimin odasına düşünmüştüm.Sonra bir arkadaşımızın isteği üzerine banyo halısı olarak bunu uyguladım. 3'lü banyo seti olarak da çok güzel olacağını düşünüyorum.Sipariş üzerine örüyorum.Bilgileri; BOY:160 CM EN: 68 CM FİYAT:90.00 TL Kargo ücreti bana ait
  4. Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı nasıl oluyor ya bir yardım edin ya da Sakallı İpten Etol modelleri sunun
  5. Sakallı İpten Yapılan Halı Örnekleri

Sakallı İpten Yapılan Halı Örnekleri

sakallı ipten halı modeli, sakallı ipten yapılmış halı, sakallı ipten halı modelleri Sakallı ipler örgü dünyasına girdiğinden beri marifetli hanımların ellerinden şaheserler yaratılmaya devam ediliyor. Lif modellerinden, klozet takımlarına, sakallı ipten yapılan örgü modellerine ve ev dekorasyonuna kadar birçok yerde sakallı ipten faydalanıp çok farklı ve şık modeller ortaya çıkıyor. Son...

Sayfayı Paylaş