1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sakallı İpten perde Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kirpi İpten Tül örnekleri Sakallı İpten perde Modelleri

Son yılların örgü trendleri arasında modao lan sakallı ipler, örgü giyim modellerinin yanı sıra örgü ev modellerine kadar uygulanmaya başladı Melek'lerim. Biz de sizlere çok şık sakallı ipten perde modellerini sunmak istedik Melek'ler.

Sakallı İpten perde Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten perde yapımı

Sakallı ipten perde yapımı

örgü perde yapımı sakallı ipten perde yapımı örgüden tac sakallı tül modelleri ipten yapılışı Perde bu fotoğrafta tek sıra ip geçilmiş haliyle yer alıyor. Biz seyrek olduğunu düşünerek bir daha ip ekledik.. Bu perdeyi netten buldum aa bi baktım basit bişe hem malzemede çok gitmiyor dedim evlenecek olan teyzeme teyzoşş bak nassı şık duruyor bence sende bunu Yemek odası için yap. , oda yaptı...
  2. Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İpten Halı Örnekleri Sakallı İpten Halı Modelleri Önce kazaklar, atkı ve bereler derken sakallı ip le örülmüş battaniyeler ve klozet takımları da hayatımıza girdi melekler :) Maharetli hanımlar el emeği göz nuru bu modellere şimdi de halılar eklendi melekler . Aşağıda birbirinden şık sakallı ipten halı modellerini paylaşıyoruz.. :)
  3. Sakallı İpten Perde Modelleri 2014

Sakallı İpten Perde Modelleri 2014

sakallı ipten perde, sakallı ipten perde örgü modelleri, sakallı ipten perde modeli Sevgili melekler, sakallı ipler önceleri sadece kazaklarımızın yağımında kullanılıyordu. Ancak marifetli hanımların öngörüsü ve zevki sayesinde sakallı ipler kazaktan, şaldan başka şeylerin yapımında da kullanılmaya başladılar. Bunların ilk örneği banyo paspasları ve yolluklar oldu. Birbirinden renkli ve...
  4. Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

sakallı ipten poşetlik, sakallı iple örülmüş poşetlik, örgü poşetlikler Sevgili melekler, hem vaktinizi güzel bir şekilde değerlendirmek hem de ortaya kullanışlı bir eşya ya da süper bir hediyelik çıkarmak istiyorsanız, hemen sakallı iplerinizi ve şişlerinizi hazır edin. Zira aşağıda sizlerle paylaşacağımız sakallı ipten poşetlikler hem çabuk bitiyor hem de hayal gücünüzle şekilleniyor....
  5. Sakallı İpten Çeyizlik Lif Modelleri

Sakallı İpten Çeyizlik Lif Modelleri

Sakallı ipten yapılan örgü modelleri oldum olası hoşuma gitmiştir. Parlak ve yumuşak ip dokusu ile görsel bir şıklık örneği sunan sakallı ipten örgü modelleri bebek örgü modellerinden lif modelleri hatta paspas, halı gibi dekorasyon ürünlerin de bile tercih ediliyor. Sizler için bu yazım da ister çeyizlik ister hediyelik isterseniz kendi banyonuzun ihtiyacı için birbirinden güzel sakallı...

Sayfayı Paylaş