1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sakallı İpten perde Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kirpi İpten Tül örnekleri Sakallı İpten perde Modelleri

Son yılların örgü trendleri arasında modao lan sakallı ipler, örgü giyim modellerinin yanı sıra örgü ev modellerine kadar uygulanmaya başladı Melek'lerim. Biz de sizlere çok şık sakallı ipten perde modellerini sunmak istedik Melek'ler.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Sakallı İpten perde Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten perde yapımı

Sakallı ipten perde yapımı

örgü perde yapımı sakallı ipten perde yapımı örgüden tac sakallı tül modelleri ipten yapılışı Perde bu fotoğrafta tek sıra ip geçilmiş haliyle yer alıyor. Biz seyrek olduğunu düşünerek bir daha ip ekledik.. Bu perdeyi netten buldum aa bi baktım basit bişe hem malzemede çok gitmiyor dedim evlenecek olan teyzeme teyzoşş bak nassı şık duruyor bence sende bunu Yemek odası için yap. , oda yaptı...
  2. Sakallı ipten yolluk modelleri

Sakallı ipten yolluk modelleri

sakallı ipten halı sakallı ipten halı modelleri yolluk modelleri yolluk Son dönemlerde halı mağazaları reyonlarında da gördüğümüz ve cidden de çok şık olan sakallı ipten yolluk modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler:)
  3. Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri de ekleyin lütfen tamam yaz geliyor ama ben Sakallı İpten Bolero örmeyi düşünüyorum.
  4. Sakallı İpten Perde Modelleri 2014

Sakallı İpten Perde Modelleri 2014

sakallı ipten perde, sakallı ipten perde örgü modelleri, sakallı ipten perde modeli Sevgili melekler, sakallı ipler önceleri sadece kazaklarımızın yağımında kullanılıyordu. Ancak marifetli hanımların öngörüsü ve zevki sayesinde sakallı ipler kazaktan, şaldan başka şeylerin yapımında da kullanılmaya başladılar. Bunların ilk örneği banyo paspasları ve yolluklar oldu. Birbirinden renkli ve...
  5. Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

sakallı ipten poşetlik, sakallı iple örülmüş poşetlik, örgü poşetlikler Sevgili melekler, hem vaktinizi güzel bir şekilde değerlendirmek hem de ortaya kullanışlı bir eşya ya da süper bir hediyelik çıkarmak istiyorsanız, hemen sakallı iplerinizi ve şişlerinizi hazır edin. Zira aşağıda sizlerle paylaşacağımız sakallı ipten poşetlikler hem çabuk bitiyor hem de hayal gücünüzle şekilleniyor....

Sayfayı Paylaş