Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakallı İpten Tül Modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Tül Modelleri de paylaşın kızlar geçenlerde gördüm sakallı ipten tül perde yapmışlardı ne kadar şıktı yaa

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sakallı İpten Tül Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten yolluk modelleri

Sakallı ipten yolluk modelleri

sakallı ipten halı sakallı ipten halı modelleri yolluk modelleri yolluk Son dönemlerde halı mağazaları reyonlarında da gördüğümüz ve cidden de çok şık olan sakallı ipten yolluk modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler:)
  2. Sakallı İpten Klozet Takımı modelleri

Sakallı İpten Klozet Takımı modelleri

Sakallı İpten Klozet Takımı modelleri Sakallı İpten Klozet Takımı desenleri Son zamanların örgü trendleri arasında vazgeçilmez olanı sakallı ipler her modelde şıklık yaratıyor Melek'lerim. Şimdi size sunacağımız sakallı ipten yapılmış olan klozet takımı modelleride bunun bir örneği :)
  3. Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri de ekleyin lütfen tamam yaz geliyor ama ben Sakallı İpten Bolero örmeyi düşünüyorum.
  4. Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

sakallı ipten poşetlik, sakallı iple örülmüş poşetlik, örgü poşetlikler Sevgili melekler, hem vaktinizi güzel bir şekilde değerlendirmek hem de ortaya kullanışlı bir eşya ya da süper bir hediyelik çıkarmak istiyorsanız, hemen sakallı iplerinizi ve şişlerinizi hazır edin. Zira aşağıda sizlerle paylaşacağımız sakallı ipten poşetlikler hem çabuk bitiyor hem de hayal gücünüzle şekilleniyor....
  5. Sakallı İpten Çeyizlik Lif Modelleri

Sakallı İpten Çeyizlik Lif Modelleri

Sakallı ipten yapılan örgü modelleri oldum olası hoşuma gitmiştir. Parlak ve yumuşak ip dokusu ile görsel bir şıklık örneği sunan sakallı ipten örgü modelleri bebek örgü modellerinden lif modelleri hatta paspas, halı gibi dekorasyon ürünlerin de bile tercih ediliyor. Sizler için bu yazım da ister çeyizlik ister hediyelik isterseniz kendi banyonuzun ihtiyacı için birbirinden güzel sakallı...

Sayfayı Paylaş