1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakallı İpten Yelek Modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Yelek Modelleri arıyorum ben rengi modeli fark etmez yeter ki güzel şık modeller olsun bacılar:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sakallı İpten Yelek Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten Fermuarlı Çocuk Yeleği

Sakallı İpten Fermuarlı Çocuk Yeleği

örgü çocuk yeleği sakallı ipten yelek örgü çocuk yeleği örneği Tam bu havaya uygun, çocuğunuzu kürk gibi sıcacık tutacak bir yelek örneği paylaşıyoruz melekler :) Bu yelek sakallı ipten örülüyor ve fermuarlı. Şimdi geçelim yapılışına; Arka: örgü şişine 64(68) ilmek atarak, 6 sıra 1/1 lastik örün. 7. sıradan İtibaren beyaz sakallı örgü ipliği ile Bu arada örgü boyu 1/1 lastikten...
  2. Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri de ekleyin lütfen tamam yaz geliyor ama ben Sakallı İpten Bolero örmeyi düşünüyorum.
  3. Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İpten Halı Örnekleri Sakallı İpten Halı Modelleri Önce kazaklar, atkı ve bereler derken sakallı ip le örülmüş battaniyeler ve klozet takımları da hayatımıza girdi melekler :) Maharetli hanımlar el emeği göz nuru bu modellere şimdi de halılar eklendi melekler . Aşağıda birbirinden şık sakallı ipten halı modellerini paylaşıyoruz.. :)
  4. Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri Kirpi İpten Yelek Modelleri Sakallı İpten Yelek Örnekleri Örgü örmeyi seven meleklerimize, birbirinden şık ve cici sakallı iple örülmüş yelek modelleri göstermek istiyoruz :)
  5. Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

sakallı ipten poşetlik, sakallı iple örülmüş poşetlik, örgü poşetlikler Sevgili melekler, hem vaktinizi güzel bir şekilde değerlendirmek hem de ortaya kullanışlı bir eşya ya da süper bir hediyelik çıkarmak istiyorsanız, hemen sakallı iplerinizi ve şişlerinizi hazır edin. Zira aşağıda sizlerle paylaşacağımız sakallı ipten poşetlikler hem çabuk bitiyor hem de hayal gücünüzle şekilleniyor....

Sayfayı Paylaş