1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Şakayık'' Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şakayık, şarkısı, notaları, müziği, nasıl çalınır, ile ilgili bilgiler burada melekler

Rast bir parça olan Şakayık'ın notalarını veriyoruz melekler..:)

''Şakayık'' Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Notayı kim buldu, notanın icadı

Notayı kim buldu, notanın icadı

nota resimleri notalar nota notanın icadı notaların bulunuşu Bu yazı: Notayı kim buldu, notanın icadı içerik kısaca.. nota ne zaman bulundu, nota hangi tarihte bulundu, notayı kim ne zaman buldu hakkında bilgiler içermektedir. Profesyonel anlamda müzikle ilgilenenler bilirler, peki ya müzik severler sizler biliyor musunuz, notayı ilk kim buldu diye merak ediyor musunuz? O halde buyrun...
  2. ''Şımarık'' Notaları

''Şımarık'' Notaları

şımarık, şarkısı, notaları, tarkan, müziği, ile ilgili bilgiler burada melekler Seni gidi fındık kıraan,yılanı deliğinden çıkaraan,kaderim püsküllü belaamm,yakalarsam cıkcık..:D:D Yurtdışında da çok sevilen Tarkan'ın bu şarkısının notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler...:D:D
  3. Şakayık Çiçeği Resimleri

Şakayık Çiçeği Resimleri

Şakayık Çiçeği Resimleri Merhaba kızlar sizden Şakayık Çiçeği Resimlerini paylaşmanızı istiyorum.
  4. Şakayık Çiçeği Fotoğrafları

Şakayık Çiçeği Fotoğrafları

Şakayık Çiçeği Fotoğrafları Şakayık Çiçeği Fotoları Daha önce adını hiç duydunuz mu bilmiyorum ama ben Şakayık Çiçeğinin adını yeni duydum Melek'lerim ve sizlerle Şakayık Çiçeği resimlerini paylaşmak istedim. Bilmem iyi yaptım mı :)
  5. Şakayık Bitkisi Alternatif Tıpta ki Kullanımı

Şakayık Bitkisi Alternatif Tıpta ki Kullanımı

Şakayık çiçeği Şakayık bitkisi Şakayık bitkisinin Faydaları Güzel görüntüsünün yanında alternatif tıp tedavilerinde de kullanılan şakayık bitkisi, özellikleri ve kullanım alanları ile ilgili bilgileri, aşağıda ki makalemizden öğrenebilirsiniz melekler :) Şakayık; Otsu ya da gövdesi odunlaşmış, çok yıllık bir bitkidir. Birçok türü vardır. Tıbbi şakayık; Mayıs-Haziran aylarında pembe ya da...

Sayfayı Paylaş