1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Saksı mı mangal mı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Saksı mangal Mangal modeli

Farklı tasarımlara sahip ürünleri beğeniyorsanız bu dekoratif saksıyı da beğeneceksiniz. Bu saksı ayn zamanda da işlevsel. Saksı görünümlü mangal olan bu ürün görenleri şaşırtıcak farklı tasarımı ile beğeni toplayacak.

Saksı mı mangal mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırıtık mı Sırıtık mı ??

Kırıtık mı Sırıtık mı ??

Kırıtık' bir kadın mıyım? Tövbe tövbe... İnsanı hakikaten zorlayan bir yaratıcılık var bazı Milli Görüşcü beylerde. Geçen hafta okudum bu haberi; kadınların zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını, çıkarlarsa kırıtmamalarını yazmış Milli Görüşcü bir yazar... Bugüne kadar hiç aklıma gelmemişti... Eşime sordum; 'Sence ben kırıtık bir kadın mıyım?' diye... Cevap süper;...
  2. Kullanmalı mı atmalı mı?

Kullanmalı mı atmalı mı?

Kullanmalı mı atmalı mı? Bazen daha sonra kullanmak üzere aldığımız makyaj malzemelerimiz cildimize zarar verebilir. Ne de olsa onların da belirli bir ömrü var. Kötü kokuyorsa, rengi değişmişse kozmetik ürünlerinden uzak durun. Sürekli kullandığınız ruj veya rimel kampanyaya girdiğinde ondan birkaç tane alıp saklamak pek akıllıca bir iş değil. Çünkü her malzemenin belirli dayanma süresi...
  3. arkadaşın mı aşkın mı?

arkadaşın mı aşkın mı?

canım melişler geçen gün bi film izledim ordan aklıma geldi..tek seçenek var ya herşeyi paylaştığın yeri geldiğinde omzunda ağladığın arkadaşın mı? yada belkide bir ömür mutlu yaşayacağın sevdiğin erkek mi??
  4. Aldatılmak mı, Aldanmak mı?

Aldatılmak mı, Aldanmak mı?

Aldatıldığını öğrendiğinde ne hisseder bir insan? Kabul edilmesi zor bir olay. Ancak pek çok insanın yaşadığı bir olay diye düşünüyorum. Aldatılmak ya da aldanmak nasıl da korkutur her insanı. Bunu yaşama endişesi ile yaşanır. Aldanan, aldatılan insan bir sonraki ilişkisinde biraz daha temkinlidir. Hatta bu endişeyi daha fazla yaşar. Aldatılmak diğer bir kişi tarafından yapılan bir...
  5. arkadaş mı aşk mı ?

arkadaş mı aşk mı ?

üç yıllık bir sınıf arkadaşım var adı zeki.aramız çok iyiydi bir keresinde bi kafede buluştuk benim yanınmda bi kız arkadaşım onun yanında iki erkek arkadaşı daha vardı.onun arkadaşlarından birini tanımıyordum orada tanıştık konuşmaya başladık sonrasında arkadaşı bana çıkma teklif etti kabul ettim.en yakın arkadaşım olan zeki bi tepki vermedi .sonrasında biz sevgilimle tartışıp ayrıldık .zeki...

Sayfayı Paylaş