Salata yemek kilo aldırır mı?

• Konbuyu başlatan Muzeyyenbedri
  • Başlangıç tarihi
M

Muzeyyenbedri

Forum Okuru
Salata yemek kilo aldırır mı?

Salata kilo aldırır mı melek kadınlar kulübü salata yemek kilo aldırır mı forum'da.​

Salata bildiğim kadarıyla kalorisi az bir yiyecek. Ben de çok seviyorum her öğün yemeklerde kesinlikle salata olur. Çok yerim yani. Hatta bazen yemek bile aramama salata ile doyar kalkarım. Salata kilo aldırır mı? Nasıl salatalar kilo aldırır? Diyette salata nasıl yapılmalı?

Merhabalar
Salata kilo aldırır mı sorunuza cevaben salata kalorisi düşük yiyecekler arasındadır diyet yaparken yararlanabileceğiniz en güzel besinlerden birisidir ama bazen kilo aldırdı durumlar olabilir örneğin siz salata nızı yağlı soslu ve çok tuzlu yediğinizde bu aksine kilo almanıza sebep olabilir onun için yediğini salatalara aşırı sos yağ eklemeye özen gösterin ya olarak ben genelde zeytinyağı koyarım salataları mı hem daha lezzetli hem de sağlıklı oluyor.

Tabii ki diyet yapıyorsanız sadece her öğün salata yiyerek olmaz insanın proteini kalsiyuma ya da vücudu için gerekli olan diğer vitamin minerallere ihtiyacı olduğu için bunları etten yumurtadan peynirden sebzeden meyveden de karşılaması gerekir sadece salata ile olmaz.

Sadece salata yiyerek zayıflamak mümkün mü? Aşağıdaki linkten bu yazının içeriğini inceleyebilirsiniz. "Sadece salata yiyerek zayıflanır mı" aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri