Saldırıya uğradım hamile olabilir miyim?

nslhyd

Yeni Üye
Üye
Saldırıya uğradım hamile olabilir miyim?
Merhaba 3 ay önce bir saldırıya uğradım 3 ay boyunca düzenli regl oldum ancak bu ay 15 gün gecikti. doktora gittiğimde ultrasonda baktı ve kist yok diyip adet söktürücü verdi. eğer hamile olsaydım ultrasondan anlar miydi yoksa bekarım diye düşünmemiş olabilir mi ultrasonumda sanki bebek var gibi çıkmış çünkü ve korkuyorum bu yüzden şimdiden teşekkürler

Selamlar öncelikle geçmiş olsun. Saldırı boyutuna takıldım ben nasıl bir saldırı bu cinsel saldırıdan bahsediyorsunuz zannedersem. O kelimeyi yazmak dahi istemiyorum. Ama olay gerçekleşti zannedersem ki siz hamilemiyim diye soruyorsunuz. Test yaptınız mı

Bu arada aradan üç ay geçmiş hamile olsaydınız bunu kesinlikle bilirdiniz

teşekkür ederim evet gerçekleşti maalesef bu durum bende takıntı halini aldı psikolojik yardım alıyorum ama dediğim gibi ultrason fotoğrafında bebek gibi bir şey çıkmış ben de eve gelince fark ettim doktora bir daha gitsem mi sizce

olaydan 1 hafta sonra kan testi yaptırdım negatifti ama internette erken olduğu için gozukmeyebilecegi yazıyordu o yüzden emin olamadım

Tekrar tekrar geçmişler olsun. Fakat 3 aydan bahsediyoruz hamile olsaydınız muhakkak suretle çıkartı ortaya. Bu arada bu üç aylık süre zarfında misal bu aralarda hiç hcg testi yaptırdınız mı gebelik için ?

sizce bana mı öyle geldi? lütfen içimi rahatlatin eğer olsaydım üç ay düzenli bir şekilde regl nasıl olurdum :(

Ekli dosyalar

• 20190212_153138.jpg
    20190212_153138.jpg
    3,6 MB · Görüntüleme: 511
Selamlar emin olun boşuna kuruntu yapıyorsunuz. Hamile olsaydınız bunu kesinlikle anlardınız zaten ekte gönderdiğiniz ultrasonda da yüzde yüz belli olur du. Kafanızda deli sorular olduğunu biliyorum. Lütfen bhcg testi yaptırın onun sonucuna bakınız. Muhtemelen büyük bir ihtimal ile gebelik çıkmayacaktır. Bhcg testi sonucu yüzde yüz doğrudur bilginiz olsun. Hamilelik var ise vardır yok ise kesinlikle yoktur. Sevgiler. Tekrar geçmiş olsun.

Geri