Sallanan beşik alıp kullanan var mı elektrikli olanlardan?

• Konbuyu başlatan Benimcennetimmm
  • Başlangıç tarihi
B

Benimcennetimmm

Forum Okuru
Sallanan beşik alıp kullanan var mı elektrikli olanlardan?

Sallanan beşik elektronik melek kadınlar kulübü sallanır beşik elektrikli forum'da.​

Kızlar bebeğim 15 günlük evdeyiz ben de sezaryenle doğum yaptığım için bayağı rahatsızım bebeğim ilerisi için acaba sallanır beşik alsak faydası olur mu? Benim sallamam yerine bu elektrikli modeller nasıl bebeğinizi rahat ettiriyor mu? Sallanan beşik elektronik modellerde hangilerini önerirsiniz?

Merhabalar
Elektrikli beşikler belki anneler için çok pratik olmak da ama ben çok bebeğinizin sallanma taraftarı bebekleri zaten sallamayı alıştırmak hem sizin için işkence olur hem de bebekler için sakıncalı bir durum. Ayrıca sallanan beşikler oldukça küçük yani bunu en fazla 1 yasa kadar kullanabilirsiniz ama 6 aydan sonra zaten bebeğiniz büyüyecek ve Allah korusun kendi başına kalkıp düşme tehlikesi de yaşayabilir beşikten. Benim size tavsiyem aslında sallamaya alıştırmadan bebeğinizi büyütmek çünkü sallamak bebeği beyin sağlığına iyi gelmiyor bu uzmanlarca da doğrulanmış. Ama illaki sallanan beşik elektrikli olandan almak istiyorum derseniz trendyol'da hepsiburada'da GittiGidiyor'da bu tür modeller mevcut bir tane modele baktım hamak şeklinde ayaklı elektronik kendi kendine sağlanabiliyor 229 lira 41 kuruş portatif ve kolayca kuruluma sahip koruyucu cibinlik tülü de mevcut. Bebeğiniz için daha şık ve odasına yakışır karyola modellerini görebilmek için "son trend bebek odası karyola modelleri ile farklı bebek odaları" konumuza göz atabilirsiniz.

Geri