1. hülya18

hülya18 Forum Okuru

şallar burdaaa!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında hülya18 tarafından paylaşıldı.

şal modelleri,2011 bayan şal modelleri,şık fularlar,fular modelleri,2011 trend şal modelleri [​IMG] [​IMG]

nese355 ve 'tuğçe' bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0
    Evet canım süper olmuş ama 1 , 2 ,3 diye adlandırma şal 1 ,şal 2 vs. konun neyse ona göre olurmu canım

3. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    97
    Ödül Puanları:
    0
    tsk. el isi olanlar çok güzel

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    191
    Ödül Puanları:
    0
    Şu farklıymış ama renkleri tuhaf:D

şallar burdaaa! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GeÇ YaŞlanmanin FormulÜ Burdaa

GeÇ YaŞlanmanin FormulÜ Burdaa

Geç yaşlanmak mı istiyorsunuz. O zaman bu haber tam size göre... Bu gıdaları tüketerek yaşlanmayı geciktirebilirsiniz. Birçok bitki, bize çeşitli hastalıklarla savaşmakta veya hastalıklardan korunmakta yardımcı olmakta. Atalarımız bunların değerini bilmiş ve kullanmış. Sonra modern tıptaki ilerlemeler, bunların önemini gölgelemiş, bunlar kısmen rafa kaldırılmış. Şimdi ise yapılan...
  2. harika makarna soslarıı burdaaa :))))))

harika makarna soslarıı burdaaa :))))))

makarna sosları harika makarna BOLONEZ SOS Malzemeler 1 litre 100 gram margarin 250 gram yağsız dana kıyması 20 gram rendelenmiş soğan 1 diş ince kıyılmış sarımsak 400 gram rendelenmiş domates 4 adet ince dilimlenmiş çarliston biber ½ çorba kaşığı tuz 1 adet defne yaprağı 45 ml domates sosu Yapılışı Margarini bir tavada kızdırın. Yağ kızınca kıymayı ilave edip rendelenmiş soğan ve...
  3. En güzel nickler burdaa....

En güzel nickler burdaa....

Hoşgeldinizzz :D:D Umarım beğenirsiniz... zirveLerDe kartaLLar Da buLunuR yıLanLar da. anCak ; biRisi oraya süzüLerek diğeri ise süRüneRek geLmiştir. Geceye hep seni anlatmaktan .. Her saniyeye seni koymaktan .. Her geceye resmini çizmekten .. Yorgunum ! Kahretsin yapamıyorum! Kaçtıkça sana geri dönüyorum.. Seni sevmeyi ağır ödüyorum.. Kendimi yitirdim sensizlikte.....
  4. yazlık ayakkabılar burdaa :)

yazlık ayakkabılar burdaa :)

yazlık ayakkabılar yazlık ayakkabılar,2011 yazlık ayakkabı,2011 yazlık ayakkabı modelleri,2011 sandaletler,bayan yazlık ayakkabı modelleri

Sayfayı Paylaş