1. dekorasyoncu melek

dekorasyoncu melek Forum Okuru

salon dekorasyon önerileri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında dekorasyoncu melek tarafından paylaşıldı.

nişanlıyım birkaç aya evleniyorum salonumu nasıl dekore edeceğim konusunda kararsızım modern salon dekorasyonu düşünüyorum bana bu konuda öneride bulunurmusunuz

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    225
    Ödül Puanları:
    63
salon dekorasyon önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salon dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Salon dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Salon dekorasyonları odalarımız arasında en önem verdiğimiz dekorasyon modelleridir. Bu oda önemi birazda misafirler için sunduğumuz alan olması bakımından değerlidir. Kimileri sade bir kltuk takımı seçerken gelenlere dikkat çeksin diye bol aksesuar kullanımı tercihinde bulunur. Salonu dekore ederken öncelikle salon büyüklüğü göz önüne alınmalı; salon ebatına göre duvar rengi, mobilya türü ve...
  2. Küçük salonlarda dekorasyon önerileri

Küçük salonlarda dekorasyon önerileri

Küçük bir salonunuz var ve bu alanı en iyi şekilde dekore etmek mi istiyorsunuz? O zaman odalarınızı yenilerken kullanmayı planladığınız bazı fazlalık teşkil edici aksesuar kullanımlarına hayır demeyi öğrenmelisiniz. Büfe- gümüşlük gibi takım haline gelen yemek odaları ile bütünleştirilen salon takımları seçimine en başta hayır demelisiniz. Oda boyutunuz eşya seçiminizde en önemli etmen...
  3. 2016 salon dekorasyon fikirleri

2016 salon dekorasyon fikirleri

Salonlarımız en önemli yaşam alanlarımız çerçevesinde kendini göstermektedir. Salonlarınızda geçirdiğiniz zaman dilimlerini düşündüğünüz zaman bu oda dekorasyonuna her odadan daha çok önem vermeniz gerekliliğine karar verirsiniz. Salonlarınızda geçirdiğiniz zamanı daha anlamlı kılmak için kendinizi enerjik ve pozitif hissedeceğiniz renkler ve ferahlığı sunacak açık tonların hakim olduğu...
  4. Göz alıcı avangard salon koltukları

Göz alıcı avangard salon koltukları

Salonlar her evin bana göre en özel yeridir. Evinize gelen misafirlerinizi ilk aldığınız yer salondur. Hem yemekli hem de yemeksiz olarak ağırlayacağınız misafirlerinizi salona alırsınız. Salon mobilyaları bir nevi ev sahibinin tarzını en iyi yansıttığı yerdir. Salon mobilyaları, spor, klasik ve avangard mobilyalardan oluşur. Sizler için bu konum da son yıllar da oldukça trend olan avangard...
  5. Pembe renk detaylı salon dekorasyonu

Pembe renk detaylı salon dekorasyonu

Salon dekorasyon örnekleri ile sizlerleyiz. Herkesin evi ve dekorasyonu kendine özeldir. Özellikle salon dekorasyonu, ev sahibinin tarzını ve zevkini en iyi yansıtabildiği evin özel bir odasıdır. Evinize gelen konuklarınızı ilk aldığınız yer olan salon, ilk izlenim açısından büyük önem taşır. Yemekli misafirlerinizi de ağırladığınız salon dekorasyonu günümüz de avangard, klasik ve modern...

Sayfayı Paylaş