Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Salon dekorasyonunda öncesi ve sonrası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yeni dekore edilmiş salon Salonun önceki ve sonraki hali

Bir evin içini gösteren dekorasyonudur derim hep. modern salon dekorasyonları evi saray gibi gösterebilir:) Bu salonun önceki ve sonraki halide çok farke tmiş dığrusu. Klasikten moderne geçiş yapılmış.

Salon dekorasyonunda öncesi ve sonrası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğünden Önce; Erkek;Elbette artık ben duramıyorum Kadın;Gideyimmi? Erkek;Hayır,aklından bile geçirme. Kadın;Beni seviyormusun Erkek;Elbette Kadın;Beni hiç aldattınmı? Erkek;Hayır,böylebişey nasıl aklına gelebilir. Kadın;Beni öpecekmisin Erkek;Evet Kadın;Beni dövecekmisin? Erkek;Hiç bir zaman Kadın;Sana inanabilirmiyim? Düğünden Sonra ; Düğünden sonrası için...
  2. evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası Önce, senınle ruyada gıbıyım sonra,bu evlılık tam bır kabus önce, bogazda balık , etılerde ıstakoz sonra,evde hamsı buglama balkonda mangal önce, para su gıbı akar sonra, musluk kesılır önce aşkın gozu kordur sonra,koca kor karı nankor önce fısıldıyan aşk şiirlerı sonra,gurultulu kahkahalı mustehcen aşk şarkıları önce mıraldanılan romantık melodıler...
  3. Salon dekorasyonunda önce ve sonra

Salon dekorasyonunda önce ve sonra

salon yenileme fikirleri Öncesi ve sonrası dekorasyon Dekorasyon sihirli bir değenek gibi gerçekten. ufak dokunuşlarla çok farklı havalar estirmek mümkün gerçi bu salon dekorasyonuna ufak dokunulmamış. İşte önce ve sonra dekorasyon resimleri
  4. Kilo veren ünlülerin öncesi ve sonrası

Kilo veren ünlülerin öncesi ve sonrası

Onları aslın da çok yakından tanıyoruz. Belkide yıllardır kilolu görmeye alışkın olduğumuz ünlüler, zaman için de öyle büyük bir değişikliğe uğrayarak kilo verdiler ki hatta yakınları bile bazen gördüklerin de tanımakta güçlük çekebiliyorlar. Aslın da kilo denince aklımıza çok fazla yemek yiyen kişiyi düşünürüz.. Ama ne yazık ki bazen çok fazla yemek yemedikleri halde bir takım...
  5. Doğum öncesi ve doğum sonrası bakım

Doğum öncesi ve doğum sonrası bakım

doğum,doğum öncesi,doğum öncesi bakım,doğum sonrası,doğum sonrası bakım , doğum öncesi ve sonrası bakım hakkında bilgiler Gebelik bakımı, hamilelik öncesi (doğumdan önce) ve doğum sonrası sağlık bakımından oluşur.Doğum öncesi bakım, gebelik sırasında riskleri azaltmaya yardımcı olur ve güvenli ve sağlıklı bir doğum yapma şansını artırır. Düzenli prenatal ziyaretler, doktorunuza...

Sayfayı Paylaş