Salon için lüks aksesuar takımları

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Salon için lüks aksesuar takımları
Dekoratif aksesuar modelleri ev dekorasyonunu tamamlayan önemli bir detaydır. Odaların konseptine ve mobilyaların tarzına göre tercih edilen aksesuar modellerinin en şık ve gösterişli olanları salonlara tercih edilir.

Evin dekorasyonundan mobilyalarına, perdesinden halısına kadar en çok bütçe ayrılıp özenilen yeri salondur. Salon dekorasyonu diğer odalara göre daha şık ve lüks bir biçimde dekore edilir.

Salon mobilyası olarak genellikle salon takımı tercih edilir ve bu takımın için de yer alan yemek masası, konsol, sehpa ve vitrin gibi mobilyaların iç ve üst kısmına dekoratif ürünlere ihtiyaç duyulur. Bunun için genellikle aksesuar takımları tercih edilir. Salon da farklı farklı aksesuarların yerine tam bir bütünlük kazanmak için tercih edilen aksesuar takımları mobilyaların tarzına ve rengine göre tercih edilir.

aksesuar modelleri.jpg
altın rengi aksesuarlar.jpg

Salon için aksesuar takımları cam, seramik ve porselen gibi malzemelerden oluşup çok şık görüntüleri ile bayanların beğenisini kazanıyor. Eğer güzel bir ürün almak istiyorsanız biraz kesenin ağzını açmanız gerekiyor. Salon aksesuar takımları camın ve porselen gibi malzemelerin kalitesine göre farklı fiyatlarla satılıyor. Aslın da tek parçalar halinde de alabileceğiniz bu takımları eğer bütçeniz elvermiyorsa bana göre en çok ihtiyaç duyacağınız parçaları öncelikle almanız da fayda olacaktır. Mesela aksesuar takımın da küllük modelini çok fazla bir gereksinim olarak görmüyorum. Eğer mum yakmayıda gereksiz bir ayrıntı olarak görüyorsanız şamdanlarıda iptal ederek diğer parçaları satın alabilirsiniz.


dekoratif aksesuar takımı.jpg
dekoratif aksesuarlar.jpg
en güzel aksesuarlar.jpg
konsol üstü aksesuar.jpgZüccaciye mağazaların da ve seçkin bazı mağazaların ilgili reyonların da bu tür ürünleri bulabilirsiniz. Çok fazla seçeneklerle karşımıza çıkan aksesuar takımları farklı renk ve modeller ile salon dekorasyonun da çok özel bir yeri hak ediyor. Avangard ve klasik mobilyalara sahipseniz bunun için çok lüks aksesuar takımları arasından mobilyalarınızın da rengine uyan modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer spor bir salon mobilya ve dekorasyonuna sahipseniz bunun için de daha modern ve sade aksesuarlar isabetli bir seçim olacaktır.


lüks aksesuar takımları.jpg
mavi aksesuarlar.jpg
salon aksesuar takımları.jpg
salon aksesuarları.jpg
salon için aksesuar takımları.jpg
 

Benzer İçerikler

Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
884
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
1
Görüntüleme
4K
gamze bayram
gamze bayram
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
867
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst