Salon için trend asma tavan dekorasyon örnekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Salon için trend asma tavan dekorasyon örnekleri
Son yıllar da asma tavan modelleri, iç dekorasyonun vazgeçilmez detayları arasın da yer almaya devam ediyor. Daha önce ki yıllar da bildiğiniz üzere bir dönem kartonpiyerler oldukça popüler olmuş ve hemen hemen her evin tavanın da yer almıştı.

Daha sonra kartonpiyerler yerini asma tavan, gergi tavan gibi tasarımlara bıraktı ve bu trend zamanla yerini daha modern, lüks asma tavan modelleri ile devam etti.

Özellikle gizli ışık dediğimiz led ışıklar, spot ışıklar da asma tavanlara eklenince ortaya görsellik adına çok şık ve lüks estetik dekorasyon örnekleri görmeye başladık.

Evin her odasın da olduğu kadar hatta günümüz de banyolara kadar uygulanan asma tavan modelleri farklı tasarımlar ile evin görünümü değiştiriyor.

Banyo da asma tavan modelleri için tıklayınız

asma tavan dekorasyonu.jpg
asma tavan modelleri.jpg
asma tavan örnekleri.jpg
en güzel asma tavanlar.jpg
en yeni asma tavan tasarımları.jpg
lüks asma tavan.jpg
modern asma tavan.jpg
salon asma tavan modelleri.jpg
trend asma tavan.jpg


Asma tavan dekorasyonu için öncelikle evinizin dekorasyon ve mobilya tarzını ön plan da tutmalısınız. Eğer lüks ve avangard bir dekorasyona sahipseniz asma tavan dekorasyonunuz da bu şekil de olmalıdır. Gösterişli asma tavan dekorasyonu salonunuz için ideal olacaktır.

Salon mobilyalarınızın tarzına göre tercih edeceğiniz asma ve gergi tavan modelleri ile salonunuzun havası değişecek ve bunu tamamlayacak avize modelleri, led ışık sistemleri ve spotlar da görselliğini ön plana çıkartacaktır.

Sizler için en yeni salon için asma tavan modellerini paylaştık. Siz de beğendiğiniz asma tavan dekorasyon örneklerini kendi salonunuz yada oturma odanız için uygulatabilirsiniz.
 
Üst